Skocz do zawartości

Obiekt 3D : mikrofon komputerowy


Szczupal

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa praca to mikrofon taki do kompa wiecie media techu :D narazie sam poczatek jeszcze tekstury poprawki no i oczywiscie podstawka i kabel oraz wtyczka :D narazie nie mam tla bo bardziej przykladam sie do modelowania.. czekam na komentarze :D i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zeby nie pisac tego co juz zostalo napisane i bylo nieuniknione czyli teksty typu \"ambitny temat\" itp.

Zasugeruje cos takiego:

Jak by nie robic - mikrofon zawsze pozostanie mikrofonem, posypia sie dalsze sugestie typu dorób JAKIEŚ tło, komputer, kolumny caly pokoj + osiedle za oknem...

A moze podejsc troche inaczej?

Co by bylo gdybys np. ramie tego mikrofonu zawiązał na węzeł i dodal małe \"cos jeszcze\" + neutralne tlo?! Do tego wrzucic jakis ciekawy tekst-tytul. Czasem obraz nie musi przedstawiac zbyt wiele, czasami sprawe zalatwia doskonale dobrany tytul!

Wiec jesli chcialbys, zeby ten mikrofon nie byl tylko kolejnym wyrenderowanym mikrofonem, ktory ktos zobaczy i zaraz o tym zapomni - przemysl to, co napisalem i moze uda Ci sie zrobic ponadprecietna prace bardzo malym kosztem!

Czasem sie udaje;)

 

pozdr

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no ... doskonale podejscie mareG ... :) podobie mi sie pomysl

 

PS. \"proste techniki modelowania\" jakie jesli mozna spytac ?

 

PS2. wszystkie te modele ktore wymieniles \"myszka, klawiatura itp\" mam juz za soba ... i powiem szczerze ...ze jesli chodzi o akurat moja myszke ... (a4tech) to ksztalt jest trudny do osiagniecia ... przynajmniej w nurbsach ... a jesli chodzi o klawiature :) oj zabawy jest z tym troche ... nie wazne czy masz zamiar zrobic napisy na klawiszach w formie poly czy tylko tekstur ... to zabawy jest sporo ... :)

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma problem. pomocy potrzebuje ... nie wiem jak usunac z obiektu podstawki dziure innym ksztaltem.. bo jak usuwam bolleanem to usuwa mi polygony pewnie widzicie na ostatnim updejcie jest taka dziura. powiedzcie jak zrobic zeby wucielo dziru a nie usunela polygony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ... nie pomoge ci ... nie znam 3d studio :S (az wstyd sie przyznac) ... moge ci z tym pomoc w rhino i w truespace ... ale tam pewnie nie mialbys tego problemu ... :) czekaj cierpliwie na magikow od 3d studio ... oni napewno ci pomoga ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności