Skocz do zawartości

Problem z jednostkami


cucsoniuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacząłem się bawić jednostkami. Zmieniałem ustawienia w Units Setup i Grids and Snaps i dzieje się coś takiego

 

 

przechwytywaniewtrybiepw.jpg

By cucsoniuss

 

Materiały nałożone na obiekt nie rozciągają się tylko tak jak widać nałożone tekstury ustawiają się jak byśmy zmieniali tiling.

Przeinstalowywałem już maxa (nawet z inną ścieżką) ale nadal jest tak samo. Wie ktoś jak zrobić tak jak to naprawić?

Myślałem ze reinstalacja da radę, ale widzę ze gdzieś głębiej jest to zapisane. Być może wie ktoś jak przywrócić ustawienia fabryczne?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no, ale patrz. Robię teraz samolot. Ustawiam plany w takim samym stosunku szerokość/ wysokość co blueprint - bitmapa. Przedtem gdy wrzucałem materiał z bitmapą na tego plane-a było wszystko si. Teraz na plane tworzy się kilkadziesiąt małych blueprintów tak jak to na obrazku widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, pomogło. Tylko używam maxa około roku i nigdy tak z obiektami nie robiłem tzn zawsze już było to "odznaczone" i gdy nakładałem materiał nie działo się tak jak teraz.Da się to jakoś zastosować domyślnie dla wszystkich? Prawdopodobnie musiałem gdzieś to wyłączyć pytanie tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności