Skocz do zawartości

SCENA 3D:CHinski SKLEP


eric

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!Zainspirowany tutorialem bodajze z 3dtotal postanowilem zrobic tez jakas orientalna scenke!!!Mam nadzieje ze z wasza pomoca wyjdzie mi cos ciekawego i godnego tego forum!!!MAm nadzieje ze jeszcze dzis bedzie jakis pierwszy efekt mojej pracy!!!A TO moja inspiracja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziubania bedzie troshQ :) ale powodzenia ... juz prawie polnoc ... gdzie te pierwsze efekty :P

 

o ile bedziesz chcial wiernie odwzorowac to zdjecie ... to przynajmniej o mape dla nieba nie musisz sie marwic ;)

 

hehe ... pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze efekty mojej pracy!Cos juz zaczyna sie zarysowywac ale jeszcze kupa roboty.A najgorsze jest to ze niemam brazilato jakies swiatlo bedzie lepsze bo narazie jest bieda.Narazie nie ma co oceniac!Troszke w niektorych miejscach zaimprowizowalem,dodalem swoje proporcje!Juz pozno wiec ide spac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest dobrze... a ja pełen optymizmu! I zrobiłeś najlepszą rzecz, jaką mogłeś, ucząc się grafy 3d! Referencja ze zdjęcia i próba odwzorowania! I ludzie na forum mają odniesienie i łatwiej o dobrą krytykę, a ty masz maxymalnie wysoko postawioną poprzeczkę i możliwość podglądania, jak to powinno wyglądać, a jak jest u Ciebie! Tak trzymaj, a wyćwiczysz warsztat w mega szybkim tempie!! BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności