Skocz do zawartości

monitor dylemat co do wielkosci


grass

Rekomendowane odpowiedzi

mam w planie zakup monitora , obecnie dzialam na ekranie z laptopa i zaczyna to byc malo komfortowe ze wzgledu na jej wielkosc 15,4". Myslalem nad zakupem monitora na poczatku myslalem o 22" i tu pojawia sie moj problem. Czy bedzie mi sie dobrze pracowalo na takiej wielkosci monitorze zakladajac ze stoi on na wyciagniecie reki na biurku ? zastanawiam sie czy nie lepiej kupic jakas 19. Glownie chodzi mi o to czy to bedzie wygodne , patrzenie z takiej odleglosci na tak duzy monitor?

grafika 2d w gry nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem 21" lub 22" jak hcpiter powiada. Sam pracuję na 21" panoramie (na wyciągniecie ręki) i pełen komfort jest. A tym bardziej do grafiki (zwłaszcza 2d) lepiej wziąć coś większego - jakie to cudowne uczucie jak nie trzeba bawić się suwaczkami bo obraz nie mieści się na ekranie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to i tak kwestia czasu, przyzwyczaisz sie do niego, tak jak jest z butami, ciuchami czy nawet nowym zasilaczem ktory daje inny odglos podczas pracy i jest to denerwujace podczas ciszy, wez 22 jak masz mozliwosc, najlepiej fullHD, nie ma juz co przebierac w 1400-ktach czy 1600-ktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio kupowałem monitor. Wybrałem iiyame 26"

http://allegro.pl/item800889348_iiyama_26_prolite_e2607ws_b1_hdmi_szczecin.html

 

Ciekawy jest też Dell 22" na matrycy IPS, ale podobno źle się pracuje na rozdzielczości 1680x1050

http://allegro.pl/item797644815_najlepszy_monitor_dell_22_2209wa_e_ips_3lata_gw.html

Edytowane przez kamode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności