Skocz do zawartości

scena 3d: kule we mgle


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tło jest nieporozumieniem - calkowicie tłumi cala przestrzen, przez co wydaje sie ze kulki sa poukładane na stole, a zaraz za nim jest czerwona sciana. W efekcie otrzymujemy nieprzekonywujący - płasko wygladajacy obraz.

Nadawaj glebie w kolejnych probach z kulkami (i wszystkim innym) jesli to co pokazujesz z zalozenia ma sie rozgrywac na 3 wymiarowej nieskonczonej przestrzeni.

Abstrakcja swoja drogą, ale jesli sie jakos \"sensownie\" nie tłumaczy - to efekt jest do niczego.

Powodzenia

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ani chyba chodzilo o to, ze za pozno siadla do maxa, bo nie wiedziala, ze byla kiedys moda na raytracing i kulki :)...

co do pracy... szczerze powiedziawszy nie wiem czy jest cos w tym glebszego?? jezeli jest, to prosilbym o wyjasnienie prostemu czlowiekowi ze wsi.

a jezeli nie... no coz, dzisiaj mam dobry dzien, to ci powiem pracuj dalej ;p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej pracowałam na photoshopie, ale nie pracowalam na zadnym programie do 3d, darkelf nie uwazam cie za czlowieka ze wsi, sensu jako takiego nie ma, bo poprostu uczylam sie wykorzystywac efekty, co do czerwonego tla tak miało byc, a głebia? jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności