Skocz do zawartości

Animacja: Frail Limb Nursery


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Krótka animka którą zrobiłem na studia do kawałka Frail Limb Nursery Slipknota, zasadniczo zadanie było takie żeby zrobić animacje z użyciem tekstu. Jest to moje pierwsze zetknięcie z After Effects'ami. Serdeczne podziękowania dla Kannu i Streakera za fachowe porady :)

Pozdrawiam

 

Edytowane przez SoAd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne, ale lepiej by było gdyby te napisy zmieniały swój charakter w czasie, bo robi się nudno. Byłoby fajniej gdyby np ich wygląd odnosił się jakoś do treści albo emocji zawartych w każdym zdaniu, czy przynajmniej sekwencji zdań.

 

Myślę że niedługo będziesz robił reklamy jeansów i innych tego typu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo przyzwoicie. Trafia w moje gusta.

 

Byłoby fajniej gdyby np ich wygląd odnosił się jakoś do treści albo emocji zawartych w każdym zdaniu, czy przynajmniej sekwencji zdań.

 

Hmm, wydaje mi się, że taka "psychodela" to właśnie idealnie odnosi się do emocji utworu, ale ja choruję, więc możliwe, że moje postrzeganie rzeczywistości kapkę się zwichrowało.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo mi się podoba klimat - szkoda, że nie pociągnąłeś tego do końca, tylko urwałeś jak nadszedł czas oddania psorowi :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super poziom, pełna psychodela. graficznie świetnie pasuje, spokojnie mogło by być teledyskiem oficjalnym. Na Twoim miejscu dokończył bym i wysłał jakos fan art :)

 

fajnie ułożenie w 0:11, gdzie HIM jest bardzo duże, w reszcie tablic tego trochę brakuje.

w 0:14 fajnie się końcówka wyrazu potrząsa, szkoda że nie do dźwieku

0:17 fajnei znika vanished, wydłuzyłbym to nawet żeby widz załapał

w 0:30 wyglada to troche jakby sie pies otrzepywał, byłbym bardziej za directional blurem

0:37 nie pasi mi ten waveform, powinno byc całkiem czarne tło a waveform rozmyty na krancach

 

super czcionka, robiona ?

z obrazkow wektorowych moze sie da wiecej wyciagnąć, chodz i tak trzymaja poziom

 

pozdro i gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocna rzecz. Masz sporo wyczucia i wiesz jak przywalic wizualnie:)

Praca w afterze kojarzy mi sie ogolnie przyjemniej niz w tym zamulajacym dupe 3d;)

Mam nadzieje, ze zobacze w przyszlosci wiecej Twoich produkcji i zycze Ci abys mial duzo takiej roboty:)

 

Pozdrawiam i milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności