Skocz do zawartości

Postac 3D: Wizard


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, popelnilem dzisiaj takiego wizarda, zrobione w max, mr, hair&fur i ps, duzo ps:] jako tlo wykorzytalem tapete z filmu Batman, mam nadzieje ze mialem prawo :]

 

wizardm.jpg

 

i screenshot z viewportu:

 

mesh.jpg

 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem mile rozczarowany. Postać jest ciekawie zaprojektowana i ma fajny charakterek. Render jest ok, widać to co trzeba, a to nieczęsto ci wychodzi :p

Z błędów - mapowanie na nosie lekko rozciągnięte i jakieś uwięzione fotony pod nosem. Poza tym aberracja trochę przesadzona, ale ogólnie praca na plus. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tlo wykorzytalem tapete z filmu Batman, mam nadzieje ze mialem prawo :]

 

miałeś prawo? A co, pracowałeś przy tym filmie? Z daleka dobrze wygląda. Strój mogłeś wygładzić bo wyglada jak z kartonu. Postać z posera po zniekształceniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo

 

Mi sie tak wzasadzie podob fajna ta postac i strój, taki kartoonik ciekawy. Glow i przejarania tez mi sie podobaja...jedynie to bump na nosie mnie gryzie ale to detal techniczny.

 

Pytanie do chłopaków co piszą te ''hate'' comenty... Ciągle piszecie te haterowskie komenty w jego postach (juz nie muwie kto po nikach bo nie sprawdzam ) ale ogulnie dajcie se moze juz na luz co ? jak wam sie Noe prace nie podobają to nie otwierajcie jego topiców i nie piszcize komentów. Zaczyna to juz być wkurzające wchodzi się do niego na topic i 5 stron spamu jak to on zle prace zrobil albo urzyl kogos modeli etc etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę napisać, ze jest spoko, chodzi o model, jednak render dalej jakoś taki niewyraźny, może spróbuj to w jakimś porządnym studio wyrenderenowac, na jasnym tle ze światłami pomarańczowo- błękitnymi ?

 

p.s i zmniejsz ten bump na nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Orion_: nie pracowalem przy tym filmie ale do prac nie komercyjnych wydaje miz sie ze mozna uzywac to co sie znajdzie w necie.

 

ttaaddeekk: :] dzieki tadek, skoro jest troche do przyjecia to sie ciesze zawsze to cos do przodu

 

plasti: dzieki za koment

 

D4D4L: dzieki:] bump faktycznie to kitu

 

JunioR: dzieki! Juz praca skonczona tak wiec nie bedzie poprawek moze kiedys sie wezme jeszcze raz za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te ciuchy to by sie dziadek poobijal ale pierwszy raz mam ochote skomentować twój post. Jeżeli model nie jest skądś ściągnięty to jakoś tam ujdzie a to już duży krok do przodu. Fakt, że widać w tym twoje dziwaczne nawyki ale ... może kiedyś ci przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac kolega robi postępy, spoko pracka gdyby nie oczy, nos i rekawy bylo by jeszcze lepiej a wystarczylo by 10 minut na wrzucenie pilek w oczodoly... zmniejszyc bumpa na nosie i nie wiem chocby dodac subpacze na rekawy i bylo by darmowe piwo a tak to jest tylko spoko pracka

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silverfox: dzieki, oko faktycznie to rozciagnieta w pinie galka taki byl kocnept

 

KaeMS: hehe jakie nawyki, z checia poslucham co jest moim naywkiem jesli sa zle to postram sie zmienic

 

Matchias: no oczy to taki koncept:]

 

J|L: dzieki! darmowe piwo mi przeszlo kolo nosa ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja z urvisem (vide wątek al capone) potwierdziła moje przypuszczenia;)

A ja od razu poznałem że Urvis to Noe, po tej rzeźbie w tle, którą już kiedyś wykorzystywał. Poza tym ten Al jest prawie identyczny w klimacie jak wizard. Noe żal... ośmieszyeś się na maxa i zostałeś zbanowany. Ale jak znam życie Noe powróci pod zmienionym pseydonimem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, żal, takie krotochwile (włącznie z komentowaniem własnych "prac" pod zmienionym nickiem) to dobre są na Onecie, chociaż Kerajowi daleko do takiego Jasia Śmietany- jeżeli prowokować to chociaż inteligentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności