Skocz do zawartości

Animacja: Moja pierwsza animacja.


mjasinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Blisko centrum Warszawy" khehe, bliżej niż centrum Łodzi, nie da się ukryć :)

 

Ja pochodzę tak naprawdę z okolic Brzezin k. Łodzi i faktycznie prędzej dojadę do Piaseczna z Łodzi niż z Piaseczna do centrum ;-)

Też się przy tym uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 miesiacach nauki? No to respekt Marek :) A kto cie uczyl? - to takie przewrotne pytanie hehehe ;)

 

Patrząc na ręce fachowców uczysz się błyskawicznie, a jeśli widzisz w tym sens to czy to jest animka, czy też wymiana koła, dajesz z siebie wszystko.

Swego czasu pracowałem na wulkanizacji właśnie po to by teraz móc robić wizki i to były czasy, gdy wymiana kompletu trwała 5 minut a nie pół godziny.

Ach te wspomnienia.. łezka się kręci ;)

Edytowane przez mjasinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei te przezroczyste boxy się podobają :) Nie wszystko musi być full realistyczne, to tylko prezentacja więc można sobie pozwolić na odrobinę oryginalnej symboliki :)

 

mjasinski - Podsunąłeś mi fajny pomysł z tymi boxami :) Być może kiedyś to wykorzystam :) Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjasinski - Podsunąłeś mi fajny pomysł z tymi boxami :) Być może kiedyś to wykorzystam :) Pozdro...

 

Wydawało mi się, że to oklepany sposób na przedstawienie w szybki sposób, czasami całej dzielnicy. Ale jeśli Ci się podoba nie będę upierał się przy prawach autorskich do tej metody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności