Skocz do zawartości

Teczka 2D: beesqp


beesqp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o kur xD... nie wiem co ma renifer do gitarki, taki jakby stratocaster - niewazne xD. psychodela w h** fajne rysunki ale wydaje mi sie ze wszystkie te prace sa poprostu odwzorowaniem jakichs innych grafik? to jest z głowy czy z komiksow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wszystkie te prace sa poprostu odwzorowaniem jakichs innych grafik? to jest z głowy czy z komiksow?

 

Pewnie dobrze ci się wydaje, ale to dość powszechne zjawisko w ostatnich dekadach :] W mniejszym czy większym stopniu oczywiście... Tutaj to o ten większy stopień chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, pelnym odwzorowaniem z obrazka jest 'ben10' i 'marvin robot' i po czesci 'klapouchy' :)

 

czesc bazujac na podstawie zdjec refencyjnych jak np 'jelen na rykowisku' aby zobaczyc jak sie ukladaja rece na gitarze itd.,

 

a reszta juz jednak z wyobrazni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD jeahh... ale jak wpadles na renifera buszującego rogami i grającego "Mastodona" to nie wiem xD... niektore z nich to wektory??

 

co do tego robota, ja takiej ogrąglej glowy bym nawet cyrklem nie narysowal xD

Edytowane przez Areien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kizer180.deviantart.com/gallery/

 

Popatrz ile charakteru ten gosc potrafi nadac swoim postaciom mimo, ze czesto odgrzewa superbohaterskie kotlety... Te same proste srodki graficzne co u Ciebie, a jednak roznica kolosalna. Nawet jezeli Ci sie nie podoba styl tego goscia to warto zwrocic uwage jak duzo daje odrobina stylizacji jesli poruszasz sie w takiej komiksowej konwencji. I moze lepiej na razie wziac olowek i robic duzo duzo szkicow, bo kolorki tez Ci nie sluza ;)

 

pozdrowki i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolałbym zobaczyć jak pracujesz nad sobą, nawet jakieś bazgroły ze szkicownika. Strona wypełniona prostymi kreskami i kółkami wywowałaby u mnie większy aplauz niż to co pokazujesz, nic na to nie poradzę. Niby thirdeye miał kiedyś napisane czym jest rysowanie po to żeby je pokazać na forum, ale jeśli to ma zmotywować do pracy - nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami, ze kolorki to w dużej mierze pomyłka w moich rysunkach. Z tym zawsze miałem kłopot, i pewnie dużo wody w Wisle upłynie, zanim jakoś to ogarne.

 

Natomiast co do samego lineartu czy ponizszych szkiców, uwazacie ze tez sa do bani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie chodzi o to czy do bani czy nie, ale chyba kolegom bardziej chodziło o szkice np. ołówkiem z natury a nie z głowy. Na podstawie tego można dużo powiedzieć o umiejętnościach rysownika i w którą stronę zadka go kopnąć aby poleciał w dobrym kierunku. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy.. cos mi sie nie wydaje ze rysuneczek star warsow z jakiejs zabawki z natury :/ , moze zdjecie? :] no nie iwem... fajnie wychodzi tak bardzo kreskowkowo ale jesli chcesz myslec o digital paintingu to rob coraz wiecej pracek takich jak ta ostatnia. Juz napewno jakis krok w dobra strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm krew rodem z tanich horrorow ;) Pamietaj iz w wiekszosci przypadkow krew jest ciemna, gdy jest jasna jest to krew tetnicza. Takowa jesli sie juz pojawi, rozpryskuje sie jak jakas fontanna i nie przybiera formy kaluzy.

 

Pozatym musisz popracowac nad przestrzennoscia, bo to wszystko jest strasznie plaskie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pieńku i toporku nie czuć bryły, z powodu braku cieni, tak jak Icecold rzekł, przestrzeni brak. Musisz więcej ćwiczyć z natury, studiować światło a potem zabierz się za malowanie z głowy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Areien: a dokladniej, ze zdjecia zabawki :) w sumie to testuje rozne style, swojego narazie nie mam, zobacze w czym sie bede czul najlepiej.

 

@Icecold: oo, dzieki za info, postaram sie pamietac.

 

@Joel: mhm, ja zadowolony to jestem w sumie jedynie z tej metalowej czesci topora,

reszta powinna pojsc do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności