Skocz do zawartości

Interior: łazienka na poddaszu


s_vimes

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam pare renderów łazienki na poddaszu ( nie poteksturowane ) bo wojuje ze światłem. Pierwsze rendery z oświetleniem sztucznym wewnętrznym -w sufit podwieszany wstawiłem światła vray ies o różnych parametrach. Ostatni render dzienny w sumie 2 światła vraylight i 1 Direct udający słońce, environment mapa output (To co się odbija w lustrze to widoczek z okna w ścianie). Prosze o komentarze co sie nie podoba i co jescze poprawić ;))) szczególnie chodzi mi o oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dorzucam render już z materiałami, łazienkę tą robię z doskoku,w przerwach miedzy projektami. Oczywiscie jest jeszcze nie skończona, cały czas kombinuje coś z panelem oświetleniowym nad wanną, jak coś wudumam to umieszczę render ;)

Edytowane przez s_vimes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzony efekt osiagnąłem pracując nad materiałami płytek VrayOverrideMtl ( materiał płytek własnej roboty - kolorystyka yukka orange opoczno), zmieniłem wc i bidet troche wygląd umywalki na bliżniaka, no i dorzuciłem roślinkę ( nie moja, z kolekcji evermotion ), tło za oknem zrobiłem VrayLightMtl-em. Teraz czekam na komentarze co jeszcze poprawić;)

apoddasz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwy projekt czy ćwiczenie? Jeśli ćwiczenie to dałbym na ten kran przy pisuarze ten sam materiał co na kranach przy umywalkach i odrobinę rozjaśnił materiał tego czarnego czegoś pod umywalkami. Jeśli to prawdziwy projekt to prysznic by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt dla samego siebie, łazienka ma prawie 20m i w częsci poddaszowej juz jest umieszczona wanna jak zagospodaruję jakimis szafkami wolna przestrzeń to machne nastepny render, zresztą w pierwszym poście na drugim renderku, bez materiałów widać kawałek wanny. Na bidecie zaraz poprawie materiał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności