Skocz do zawartości

Scena 3d: Cmentarz


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ALL!Dawno mnie nie było bo miałem kmpa rozwalonego i teraz mam naszczescie już sprawny tylko mam 128 ramu ale co tam ważne że coś jest.Tak myślałem co by wymodwlować i padło na cmentarz :) Hmm Tylko się jeszcze zastanawiam czy nie zrobić tam jakiś robaków i kamera by były ich oczy czy zostawić normalnie...? hmm i podstawowe pytanie co dodać? Bo to dopiero dzisiaj zoczaolem i to krótko.A od grudnia nic nie robilem....:(! A no i jaki klimat taki jak teraz jest czy bardziej realny? Dzieki za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

narazie strasznie mało jest. sam pomysł cmentarza wydaje sie być ciekawy. popieram marteza... zrób to w mrocznych klimatach.... i jeszcze jedno... ja zrobiłbym to bardziej realne... nie rzebym propagował dewastacje ale możesz tam troche porozwalac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie a ciemno i mało bo jak już napisałem to dopiero początek hmm dewastacja dobry pomysł zrobie ślady działalności satanistów itd aha jakim sposobem najłatwiej się robie kość-ręki? bo nie robiłem i niewiem jakim sposobem najszybciej....?Aha no i macie jakieś referencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ręki... to w niej jest dużo kości... same palce jest łatwo zrobic natomiast gorzej z nadgarstkiem.. wiem bo kiedyś robiłem... :) co do techniki to zalezy od Ciebie, zrób w takiej która najbardziej Ci odpowiada. mi najbardziej odpowiada box modeling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tło jest narazie białe ale to się zmieni bo dodam więcej różności.

A dodam i zmienie[przynajmniej mam tak w planie]:

-inne groby

-puszki po piwie

-butelka po winie

-pudełko od fajek i resztki fajek

-szubienice

-ręke [z kości]

-grabie

-robaki[narazie sa tylko 2 ale więcej dam]

-plansze do wywoływania duchów

-nóż rytualny[hmm tylko musze poszukać jak wygląda taki nóż :)]

-kielich z resztka krwi

-w oddali widoczne czerwone oczy

-śrubki powbijane w różne rzeczy

-maska[coś jak w krzyku]

-drzewo[a raczej jego część]

-sierść zwierząt

-worek z którego wystaje kawałek ręki

-i ogolnie poniszcze jeszcze i dodam krew rozmazana i z niej napisy

 

i narazie myślę że to wszystko no chyba że coś wymyśle jak już więcej zrobie aha niewiem kiedy render następny bo ogólnie mam mało czasu :(

 

Ps Blade dzięki za referencje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko stracone bo niewiem jakim sposobem mi sie usunelo wszytsko a już miałem dużo zrobione :( Więc już narazie raczej nie powróce do tego bo nie lubie od nowa robić wole coś nowego i mam pytanie kto wystartuje ze mna w jakiejs prostej bitwie ?:) Tylko nei zbyt złołonej bo mam narazie 128 ramu i nie moge dużo robić bo się zawiesi ale tak żeby się czegoś nowego nauczył JEst ktoś chętny?A jak nie to może profesionalisci macie pomysła co bym mógł zrobić żebym się bardziej poduczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam wystartowal ... tez bym sie czegos nauczyl ... a tez od jakiegos czasu szukam jakiejsinspiracji ...... poza tym ... ostatnie problemy z dziewczyna tragicznie wplynely na moj zapal do pracy ... takze chyba raczej nastepnym razem timoti :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pomysłów co robić :( Zipper to szkoda że nie teraz ale innym razem na pewno a jest może ktoś chętny do bitwy? [a w tej bitwie co teraz jest niemam szans-za wysoki poziom wiec nawet sie nie biore za to] Hmmm no chyba że sprobuje coś wymodelować ale tak żeby się szkolić bo napewno dużo mi da Tylko czy pomorzecie mi wtedy i nie zjedziecie za słabe modele ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności