Skocz do zawartości

wiz3d: Sypialnia_IN


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest tutaj wiele błędów o czym zapewne zaraz tutaj koledzy ci napiszą ; ) Ja sie na codzień nie zajmuje wizualizacjami więc nie bede sie głbiej wypowiadał... Podoba mi sie nastrój pomieszczenia a za taki piekny kocyk mógłbym więcej niż zwykle zapłacić ; )... Lubie tez okna do samej podłogi...szkoda ze zasłon nie ma... denerwują mnie te fugi.. czy co to jest między płytkami podłogowymi... pozdrawiam Norden

 

 

Jescze tylko dopisze coś co dotyczy mojej dziedziny czyli matte paintingu... Widok za oknem wskazuje na to że pomieszczenie jest nachylone pod kątem 15-25 stopni do poziomu ; ] ...

O dziwo jesteś pierwsza osobą która rozumie... ze widok z pomieszczenia świata za oknem powinien być przepalony wielki plus za to

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian zrobił lepszą kolorystyczną - po pierwsze odwrócił wzrok od widoku za oknem, bo u Ciebie niestety, ale to jedna z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy. Kolorystyka w wersji kolor. Indiana dużo lepsza i w sumie nie ma co więcej pisać na ten temat, bo efekt widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles dac glowa na szybe na cala biel w ps, bylo by wypasnie, ja bym poprawil kontrast, zmieni wyglad calej wizki, przy tak mocnym swietle z za okna, przy realnym zdjeciu automatycznie wzrosnie kontrast(tak mi sie wydaje:P, nie jestem fotografem)

 

 

ja tez jesli moge:D

pare zabiegow w ps:

kon.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus dał bym łóżko, podoba mi się model i materiał narzuty oraz poduszek (drobny bump by nie zaszkodził). Na minus widok za oknem(zła perspektywa) i ustawienie kamery, wydaje mi się, że lepiej wyglądałaby perspektywa żabia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei napiszę, czego nikt ni zauważył wczesniej ze... chyba wadził bym głową o te szafki wstając, a gimnastykował się zeby ją tam wlozyc przed spaniem ^^

 

co do reszty, juz wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przyjemne. Nie widzi mi sie kadr z obcietymi lampami i ich szader. Troche poza skala jakos mi wygladaja. Posciel i poduchy jak z zamszu, mnie przekonuja.

 

Pozdrawiam

Pawel

 

edit:

uvw na stolarkacj jeszcze do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności