Jump to content

artur03

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About artur03

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/15/1985

City (optional)

 • Miasto
  Pajęczno
 1. Świetne ujęcia, ładnie oświetlone, ładna zieleń. Jeśli miałbym się czepiać, to nie podoba mi się lewa strona na pierwszym ujęciu, wyszła płasko na dodatek tworząc szparę pod budynkiem. Reszta super, pozdrawiam.
 2. Jak zawsze pełen profesjonalizm, super oświetlone. 1 i 3 moim zdaniem najlepsze. Gratuluje.
 3. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne jednak im dłużej patrzę na model tym więcej widać niedociągnięć. W paru miejscach siatka jest dość nierówna, coś niedobrego dziej się z przednią szybą i tylny zderzak w okolicach tablicy rejestracyjnej zdecydowanie do poprawy.
 4. Ciekawa technika. W niektórych miejscach wklejki bardzo rażą, ale całość wygląda bardzo ok. Moim zdaniem mała łazienka najlepsza.
 5. Test modelowania. Tkaniny w Sculptris reszta w 3ds max.
 6. Model świetny, studio też bardzo udane. Osobiście nie leży mi trochę materiał przednich lamp, ale poza tym rewelacja.
 7. Świetne rendery, światło i materiały po prostu bajka. Gratuluję.
 8. Loki - dzięki, barwę światła faktycznie można by jeszcze nasycić. Oleksial- dzięki, AO jest włączone; to tekstura dywanu powoduje takie złudzenia. Myślałem raczej żeby podmalować (przyciemnić) teksturę w tym miejscu.
 9. Bardzo przyjemne w odbiorze, fajne światło i kolory. Pozdrawiam.
 10. Bardzo fajne wizki. Najbardziej podobają mi się 2 ostatnie łazienki. Widok za oknem na 3 ujęci moim zdaniem za mocny. W sypialni z podłogą dzieje się coś dziwnego;) Ogólnie bardzo OK . Pozdrawiam!
 11. Niesamowicie klimatycznie, szczególnie 2,3 i 6 ujęcie mi się podoba. Gratuluję!
 12. Bardzo fajnie rendery, szczególnie pierwsze ujęcie podoba mi się najbardziej. Efekt kropel na szybie też wyszedł całkiem ciekawie, możesz zdradzić jak robiony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy