Skocz do zawartości

Obiekt3d: fragment łuku myśliwskiego


Orcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

odswieżam portfolio, nie znalazlem pliku maxa zeby to przerenderować.. wrzucilem bo chce poznać opinie na temat modelu.. klient potrzebował dokładnie takie ujecia. były to dwa tify, które poźniej brali na warsztat inni graficy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca.

Mam znajomego, który jest Mistrzem Polski, w strzelaniu z takiego łuku.

 

Do takich zdań typu niebko, łucznik, tarcza z wbitą strzałą jedna w drugą, akurat w momencie wbijania z odskakującymi piorkami, Robinek Hoody czy inne takie, to sie musisz przyzwyczaić i nie reagować. Robić swoje i pokazywać swoje.

Nie zawsze Część, musi być gorsza od Całości.

Pozdrawiam. Waldek(Viktor)

Edytowane przez goral_44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Ewert - z tym 600 to pewnie chodzi o kawałek Tede - "jest imprezka" gdzie raper na samym końcu utworu rymuje "zwijamy naszą imprezke, pozdro 600, pozdro 600..." w czym samo 600 oznacza dj-a który mixuje muzykę do kawałka: DJ600Volt...ale na 100% pewny nie jestem:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orcher, jeśli przeznaczeniem jest portfolio, odsyłam do ciekawego artykułu i kilku porad, które można znaleźć w styczniowym numerze polskiej edycji Computer arts. Całość traktuje właśnie o portfolio. Przydałoby się coś więcej niż element, który tak naprawdę dla przeciętnego odwiedzającego/oglądającego Twoje prace, będzie 'niewiadomoczym'.

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Ewert, bbandi - offtopic dobra rzecz :D

goral_44 - dziękować za dobre słowo

Touch - z chęcią poczytam jak dotrę do jakiegoś empiku :-) a co do przeciętnego oglądającego to opis będzie w stylu: co to; dla kogo; po co; itd.. a nie tylko goly obrazek

Edytowane przez Orcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności