Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Porsche 911 Turbo 2010


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem sobie nowy render i stwierdzilem, ze moze sie tutaj nadac ;] Tworzone to wszystko za pomocą maxa, vraya i ps-a. Podziękowania dla Szymka( za wspieranie duchowe ;D ) Freedoma( za caly interior ) i Klimka( za dogryzanie xD ) aaaaaaaaa no i oczywiscie Qby ( za to ze pogadalem z nim przy robocie, cale 5 minut, ale jednak ;] ) :D

 

dddcopy.jpg

 

Tu jakby ktos nie widzial gornego obrazka:

50202.gif

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny model, na renderingu jeszcze się nie znam jakoś dobrze, ale mi się bardzo podoba;-)

Jedyne co mi nie pasuje to, wypełnienie nadkoli, albo kółka 2 cale większe, albo gleba. No i coś z szybami można było zrobić, żeby ładniej wnętrze się prezentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystki za pozytywne slowa :D

 

VS_ moglbys napisac o co dokladnie chodzi ? Wiedzialbym co porpawic przy nastepnych probach/renderach czegos tam ;]

 

woody moze fkatycznie przednie kolo mogloby byc troszke bardziej wysuniete do zewnatrz, ale chyab ten model wlasnie tal dzinie stoi jezeli chodzi o wysokosc, chociaz moze byc zle bo zapewne opony u mnie sa za wysokie.

 

vision3d dzieki przeogromne ;]Samo to, ze tu sie wypowiedziles to juz cos :D Jakbys mogl to napisz co z tymi lampami ? za jasne ? za malo kontrastu ? czy moze o cos innego chodzi ?

 

zarowa :D

 

chudy dzieki ;] chyba nie jest za krotki, chociaz kto wie ;)

 

Freedom Fighter hahaha :D dawales :D tyle, ze to wreszcie nie ja je przerobilem pod to prosie tylko Tomek i mi podeslal :D

 

trosiek probowalem, ale za dobrze to nie wychodzilo wiec sobie odpuscilem xD

 

Nvidia dzieki ;] Grid ? loooo juz nie gralem tyle czasu, ze........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest super, wiem że na pewno nie jest to prosty model, a wyszedł rewelacyjnie.

jedyna uwaga jaką mam jest odnośnie kamery. nie wiem czy perspektywa, czy taka ogniskowa, skupiona w nieodpowiednim miejscu, w każdym razie spłaszcza/skraca ona wizualnie samochód. ale to tylko moja skromna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne :)

Jak juz sie trzeba przyczepic, to czepiam sie jasnego odbicia na tylnej oponie (na biezniku)

i tego ze wolalbym to porshe na subtelniejszych (mniej szerszych) oponach :) no chociaz z tylu weziej. No ale to juz rzecz gustu :) Reszta cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale wydaje mi się że zbyt dużo postpro zastosowałeś, render był średni co próbowałeś poprawić retuszem i wyszło niezbyt ciekawie np łączenie drzwi z nadkolem. Moim zdaniem to najlepiej by było popracować nad renderem. Piszę tak bo miałem kiedyś podobnie i teraz wiem że render pierwsza sprawa. Ogólnie jest fajnie ale jeśli się zacznie dokładniej sledzić wzrokiem to widać hohliki.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzieki za krytyke ;] przyda sie przy nastepnych modelach :D bbandi napisales to tak jakbym niewiadomo jak sie chwalil tym ze zrobilem taki render (a z tego co mi wiadomo to sie nigdzie nie chwaililem ? )....... wiem doskonale, ze nie jest super wypas i wogole ;] I mi sie wydaje, ze render nie musi byc wcale super zeby koncowy efekt byl naprawde dobry.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności