Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Bimota SB6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model wspaniały ! Piąteczka. Natomiast render faktycznie w ps można by podciągnąć. Ja jestem słaby w te klocki ale udało się coś tam wydobyć a można o wiele więcej. Jak coś daj znać to wywalam.

 

Pozdrawiam. Daje 4* bo render wymaga dopracowania. Na podłożu np. widać niedociągnięcia w GI.

 

cvvb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie, mimo ze nie przepadam za takimi rzeczami (modelami samochodow itp)

ale pracka super, to zespawane laczenie mi sie szczegolnie spodobalo, tak trzymac, a najgorzej to chyba tarcze hamolcowe, no i pare elementow mialo bardzo podstawowa teksturke, dopracuj te rzeczy plus pobaw sie w lepszy render + Pshop poprawki i bedzie zabijac nawet na wstecznym biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model mi sie podoba bardzo

Natomiast materiały i oświetlenie mocno nijakie. Niektóre elementy wyglądaja niemal jakbyś zapomniał im dać materiał i zostały szare.

 

Fajna pa podmalówka :) dobrze pokazuje czego brakuje oryginałowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam

 

Bardzo dziękuje za wszystkie komentarze. Wiem że wiele rzeczy można poprawić i dopracować. Przyznaję że nie pracowałem nad renderami w żadnym z programów 2d. Pracując nad renderem inspirowałem się między innymi fotografiami umieszczonymi poniżej. Fotografie te przez to że nie są zbyt kontrastowe i przekolorowane są bardziej realistyczne, i właśnie ten efekt starałem się osiągnąć.

 

Pozdrawiam

 

82648311.jpg

 

98531362.jpg

 

31862264.jpg

Edytowane przez przemek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeling bardzo ładny, bugów nie widać, na pierwszy rzut oka jednak za duży bump na oponie na sidzie, za duże wytarcia na tarczy, to nie samochod, materiały tak jak reszta na 4**** no i Nvidia pokazał conieco postari PS a tak jak wspomniał można wiecej, ja się przychylam do 4 gwiazdek i życze powodzenia przy następnych pracach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności