Skocz do zawartości

Scena3D: Gitarka


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam render zrobiony już jakiś czas temu, może niektórzy pamiętają jeszcze scenkę z WIP'a. Z rzeczy które są do poprawy na początek rzuca się w oczy materiał butelki i lewitujący kabel, ale póki co nie będę siadał do tego więc wrzucam tutaj i czekam na krytykę (albo może bardziej rady na przyszłość).

 

Chętnie zobaczyłbym może jakieś wersje postpro mistrzów PS'a ;)

 

11ps.jpg

 

http://img15.imageshack.us/img15/1261/11ps.jpg

Edytowane przez halset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kompozycja leży. W tytule jest gitara ale ja najpierw zobaczyłem ścianę która dominuje mimo drugiego planu, potem ten głośnikowzmacniacz, a dopiero potem gitarę przed butelką. Takie szczegóły jak jakiś leitujący kabel to nawet nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, gitara mniej się rzuca w oczy - ale może rozwiązanie to po prostu zmiana nazwy wątku na "sprzęt grający" ;) mi się to podoba. ściana faktycznie jakby zbyt ostra. Mam problem z butelką - przez Ciebie mam ochotę takie żubra zasmakować ;) tyle, że zrobiła Ci się zielona a żubr ma brązowe szkło. Ale to mało istotne w skali całej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kompozycja leży. Wszystko na jednym planiem, wcisnięte w ściane. Scena wydaje się zupełnie płaska. Gitarka jest całkiem fajna, ale wzmacniacz i kolumna wyglądają jak plane z nałożonym zdjęciem ;)

 

Ale Mesa i Ran? Przecież pokrętła w tym wzmaku są warte więcej od tej gitary ;) Zrób jakiegoś Gibsona czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mesa i Ran? Przecież pokrętła w tym wzmaku są warte więcej od tej gitary ;) Zrób jakiegoś Gibsona czy coś ;)

 

na wzmacniaczach mesa i gitarach Ran gra Peter z Vadera więc chyba nie jest tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac77, w sumie źle nazwałem temat, powinno być rzeczywiście "sprzęt grający", czy coś podobnego jak pisał marcinW.

Z piwem dałem ciała bo miał być Lech, ale nie udało mi się znaleźć etykiety i tymczasowo wylądował Żubr, no i już został. Jak kiedyś odkopię tą scenkę to zamienię. I postaram się kompozycję zmienić, to już też wiem ;)

blinq, gdzie Twój patriotyzm lokalny? Widzę że jesteś z Olsztyna więc powinieneś bronić Rana ;) Zresztą - brzmienie tego wiosła samo się broni (wiem bo mam) ;) A i coś drogo mają w tym sklepie w którym się zaopatrujesz, 4k zł za pokrętła z Mesy, nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butelka wyglada jakby byla z porcelany, guzik sie nie swieci, przypomina raczej nalepke czerwona, ja bym szczerze wolal zobaczyc gitarke osobno na jakims przyzwoitym studio, by dojrzec kazdy jej mankament i wlozona prace..... a tak pozatym calkiem fajna i przyzwoita praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blinq, gdzie Twój patriotyzm lokalny? Widzę że jesteś z Olsztyna więc powinieneś bronić Rana ;) Zresztą - brzmienie tego wiosła samo się broni (wiem bo mam) ;) A i coś drogo mają w tym sklepie w którym się zaopatrujesz, 4k zł za pokrętła z Mesy, nieźle ;)

 

Może to moje uprzedzenie, ale mialem do czynienia i kilkoma wiosłami tej firmy i ogólnie był niezły dramat. Może teraz trochę podnieśli poziom.... Ja się i tak już nie przekonam ;)

 

Sorry za off-top ;)

Pozdor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności