Skocz do zawartości

Notoryczne wieszanko


tpiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie bardzo wiem, gdzie mogę szukać pomocy w sprawie komputerka stacjonarnego. Machina ta od jakiegoś czasu uskutecznia zawieszanie się. Gdy np. przypiszę materiał do obiektu, załaduję planszę w grze albo poprostu gdy oglądam film. Zawiesza się i przy tym gasi monitor, tak, że kontrolka miga, a dźwięk ostatni jest powtarzany tworząc bajeczne dla uszu "e e e e e e ..." Wtedy, ratuje mnie tylko reset i po jakimś czasie mam powtórkę, 5-10 minut. Format nie pomógł. Odkurzyłem go dziś, też bez zmian. Może ma ktoś jakiś pomysł na to?

 

phenom II x4 quad

geforce 9400

ddr3 4gb 1600

zasilacz ocz 500 chyba

Całość kupiłem w ubiegłe wakacje.

 

Czekam w nadziei

Pozdrawiam tpiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Znalazłem trochę czasu na empiryczne podejście. Dźwięki nie pochodziły z głębi biosu. Postawiłem na grafikę, wypiąłem polazłem do kumpla, wpiąłem.. Włączył grę i po kilku minutach jego mądry komputer powiedział, jest za gorąco! Cieszy mnie taki obrót zdarzeń, bo kartę kupiłem w swoim mieście i mam na nią gwarancję. Swoją drogą karta geforce 9400 xt chyba, zawiodła już drugi raz.

Dzięki za pomoc i sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w sprawie wieszania. Tym razem system wieszam poprzez np. włączenie pliku maxa, albo gdy otwieram ed. materiałów, gdy kończy budowanie light mapy.. W takich strategicznych momentach. Grafika tym razem jest chłodna.. Sam z siebie się nie wiesza a gdy już zawiśnie to dźwięk jest taki sam, e..e..e.. ale obraz widać, kursor się zatrzymał, reset też muszę ja.

Sam już nie wiem co z tą paką się dzieje. Macie pomysł?

Pozdrawiam

tpiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności