Skocz do zawartości

Animacja 2D - "Rysunek w ruchu"


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio mialem zaliczenie z rysunki.Przygotowalem krotka animacje ktora formalnie i tresciowo opiera sie na moich rysunkach.Sa tez w teczce 2D.

Dzwieki z freesounds.org.Sam filmik to taki w sumie loop bez pointy;).Jakies 2,5 dnia pracy lacznie.

Obrazek jest linkiem do Vimeo.

screen_mov.png

Screen z pencila>gimp>blender.Wszystko bez referek/roto wiec kuleje;)

screen.png

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oglada się ciekawie. bez refek wyglada ciekawiej, bo niby co oceniac jak ktos docina ruch do ref. video. Big up. Ale jak mi ktos to kiedys pusci w jakims "artystycznym" kinie i jeszcze każe pod to pic wino i kontemplowac, to wejde i napisze co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no do kina artystycznego a tym bardziej "artystycznego" to nie trafi na pewno:) sam bym wyszedl;P.Zaliczenie w indexie.Za to fajnie sie robi bo 2d ma to "cos" i tez to "Cos" jak np trzeba 160 klatek ujecia wyczyscic czy jak w tym przypadku szkicowa animacje oblec w gimpie czarna plama;) masowka sie robi czasem.

pzdr

kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky: cenna uwaga - To(slowmo) i zlamanie osi byly wlasnie tymi niegrajacymi elementami.Czyms czego sie nie widzi jak sie w tym siedzi bezposrednio.

 

Pawel Lipka: Takie slowa od profesionalisty - You've made my day:).dzieki.

 

Coyote: "Rozczaruje" niestety bo to po prostu nasza(mojej dziwczyny moja i mojego kolegi) jakgdyby indywidualna odpowiedz na zajeciach rysunku:).Nie sa to zajecia z animacji.Po prosty Prof.Art.Mal.:) Krzysztof Pituła jest bardzo otwartym prowadzacym.Jeden z niewielu na UMK WSP Torun - Malarstwo:).Jesli juz mam radzic to poznanska animacja i lodzka filmowka to lepszy wybor;) jesli konkretnie animacja jesli ogolny rozwoj plastyczny to wszystko gdzie bedziesz mial czas i mozliwosci praktykowac zreszta to sie samo animacji tyczy:).

Teraz jade na Erasmusa do Palermo:) ciekawe jak bedzie licze ze na multimediach cos bedzie apropo:) animacji.Jest scenografia normalnie.Jade z malarstwa.

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
zastanawiam się nad Asp Wrocław sztuka mediów albo grafika :)

Szczerze mowiac to niemam pojecia jak tam jest:).Z tych dwoch mysle grafika lepiej rozwinie ogolno plastycznie a media ukierunkuja/wysypecjalizuja:).Co do tej uczelni to Kannu i Pawel Lipka mogli by Ci pomoc bo z tego co pamietam przegladajac forum to tam studiowali/studiuja:).Grafika na mojej uczelni idzie tez w kierunku animacji ale raczej kadry niema - zajecia sa:).Wiec grafika na ASP powinna miec raczej podobnie ale prawdopodobnie pierwszy rok to warsztatowa i rozkrecanie z natury(warto kozystac).

Najlepiej zastanowic sie dwa razy zawczasu zeby nie obudzic sie potem:) za pozno.

Np. ja malarstwu ortodoksyjnemu - sztalugowemu juz bym sie nie poswiecil ale skozystalem z tego czasu w pracowni bardzo i duzo sie nauczylem.Jednak majac juz ta wiedze dochodze do wniosku czy moze to nie te studia;).Za malo sie rusza jak dla mnie:D.Bez tego jednak wiele i to bardzo duzo bym nie wiedzial.Cos kosztem czegos:D.

Tak ps.Mysle ze grafika malarsto i rzezba takie "matki" sztuk plastycznych moga rozwinac horyzonty troche juz ponad sama plastyka.Np. warto skozystac z historii doktryn filozoficznych z estetyki i filozofii takich rzeczy w typowo warsztatowych szkolach niema.Bo ta komputerowa grafika czesto stoi na granicy kiczu areografowe panienki itd. na studiach oprocz warsztatu warto takze wyrobic sobie "Smak":).To to co odruznia szkole "artystyczna" od samodzielnej nauki.Wiadmo ze czesto tez to moze pojsc w skrajnosc i wyrobic tzw. "Artystę";) a tu wtedy powinna wejsc "pokora" ktora tez trzeba w sobie wyrobic dzieki cierpliwosci w wysluchaniu korekt:)

hmm.szkoda ze mnei nie nauczono ortografii;)

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie studiuje na asp od paru lat. Z reszta te moje zaoczne wyczyny przy tylu nieobecnosciach to trudno w ogole nazwac studiami.

Kontrolowany sen na zajeciach z historii sztuki, upokorzenia z powodu ciagle nieoddawanych zadan domowych, przegadywanie zajec z malarstwa i flirtowanie z 60-letnimi modelkami;)...to moja historia studiow hehe

Wiec lepiej niech Kannu cos doradzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel Lipka: Bardzo obrazowy opis;).Nie wiem czy zacheciles tym Coyota czy odstraszyles:D.hmm u mnie zawsze byly tylko 60letnie dziadki;(.

 

sly: heh do tego zmierzalem.Moglbym zawojowac swiat "SuperMeczacychPokazowWRamachInstalacji":D

 

pzdr

kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_87 Nie no ja tam jade z dziewczyna i do tego nie pije.Nic z tych rzeczy.Nudziaz ze mnie;P

Jesli juz nie pracowac to sobie widoczki idylliczne pogladam plaze wyspy wylkany i swiatycznie rzymskie.:D

dzieki za ostrzezenie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności