Skocz do zawartości

Oskary 2010 - Nominacje


adek

Rekomendowane odpowiedzi

hmm. Zastanowilo mnie to: "Gdybym rzeczywiście chciał robić coś wyłącznie pod festiwale to bym robił kolejne mutacje "FA" , ale to też ślepa ścieżka."

-Fa film o maszynie, ktora cos tam robi

-animacja robiona na mistrzostwa w chinach. Maszyna, ktora cos tam robi.

-Kinematograf, film o maszynie, ktora tez cos tam robi.

Maszyna sie zaciela?;)

A tak na serio, czekam na pelna wersje Kinematografa, i mam nadzieje, ze to nie bedzie film o maszynie, ktora cos tam robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ech moze to nie jest czasem tak ze takich animacji konkursowych na poziomie powstaje znacznie mniej niz filmow i to nie taka sztuka dostac sie na liste. Wczoraj ogladalem ten nominowany filmik o krolikach berlinskich. Gowienko pierwsza klasa ale ze temat polityczny i komus tam na reke to oczywiscie musial dostac nominacje.

Ilez to razy bylo ze jakis wybitny film a czasem rezyser nie dostawal oskara tylko jakies miernoty.Dla mnie takim przykladem jest Martin Scorsese robiacy wysmienite filmy i zawsze pomijany a dostal dopiero oskara za mega dennego "Infiltracja".Pewnie dlatego ze nie lubil zydow:P Mnie osobiscie te oskary jakos specjalnie niezajmuja moze dlatego ze dobrych filmow takich jakie lubie juz nie kreca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ocenianie pod katem nominacji jest troche krzywdzace. Jest wielce prawdopodobne, ze Baggins juz nigdy nie dostanie nominacji(moze zamieni sie na oskara;) a przy tym kazdy jego film moze byc o wiele lepszy od poprzedniego. I tak sensowniej to rozpatrywac. Moze stworzyc genialny film, ktory paradoksalnie zablysnie festiwalowo najmniej. Warto na progress w ten sposob patrzec.

 

Mam wrazenie, ze dochodzimy z 3d do takiego poziomu jak w renesansie z 2d.

A apropos 2d, ale w formie genitalnej, sorki digitalnej to jeszcze pare lat temu na forum max3d bylo 2-3 osoby miazdzace w 2d...bigleb, maronski, morbid..tak to ogolnie kojarze, nie jest to wazne.

Teraz widze omena, lordbiernaca, tortura, wwwoja, mayka i wielu innych...maja genialne umiejetnosci i co wazne zachowujac pewna indywidualnosc. Ale to, ze jeden dostanie oskara,a reszta nie nie oznacza ani wyzszosci ani powodu do smutku. Ba, pokazuje absurdalnosc takiego nastawienia.

Mysle, ze z tego poziomu latwiej jest odpowiedziec sobie na pytania co i jak i po co warto robic.

Misja zdobywania nagrod moze przyniesc wielkie rozczarowania, ale Bagginsowi tego nie trzeba mowic.

To raczej odczucia na skutek przeczytania niektorych komentarzy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne filmy, nie widzialem tylko Logoramy, moze zanim zaczniecie podwazac wybor nominacji, przyjzyjcie sie dokladnie:)

"French Roast", ladny, moze i bez glebokiego dna w historii ale kto by szukal dna:D, za to animacja postaci pierwsza klasa,“Granny O’Grimm’s Sleeping Beauty” jeszcze sie tak nie ubawilem, super polaczenie z 2D, “The Lady and the Reaper (La Dama y la Muerte)” hehe wypas i co z tego ze cos tam juz gdzies bylo:) ogladajac stare filmy mozna znalezc inspiracje do wszystkich filmow Pixara;) “A Matter of Loaf and Death” no klasyka, jestem fanem:) A o Kinematografie slyszalem... tego nie napisze sam musze obejrzec min. animacje postaci, za to na pewno zachwyce sie oprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności