Skocz do zawartości

Mój pokój


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dla potrzeby nauczenia się robienia wizualek, co by więcej umieć, zacząłem od swojego pokoju:) Bo wychodzić nigdzie nie muszę, wszystko mam pod nosem:) Renderuję w v-ray'u, którego jeszcze nie używałem (od niedawna uczę się).

 

Wszelkie sugestie, porady, krytyki są jak najbardziej mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

Wrzuć większy obrazek bo przy tym rozmiarze ciężko cokolwiek dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Okej, tu jest 800x600. Celowo renderowalem w malym formacie, bo jestem zmuszony do pracy na bardzo slabej maszynie przez najblizsze 2 mies. Czas renderu ponad 5h!!!

 

P.S. Spod telewizora idzie sporo kabli i nie wiem czym lepiej modelować? box + FFD?

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3d_operator - tak to mieszkanie które obecnie wynajmuje. Książki trzymam na drabinie, śpię na leżaku, na śniadanie jem martwe ptaki a kąpię się w błocie.

 

@Dunuś - thx:) Rzeczywiście przyspieszyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Końcówki drabiny za ostre, mam taką starą drewnianą drabinę u siebie, coś podobnego do tego:

http://www.drabiny.pstr.info/img/u/drabina2.jpg

Dalej, prześwit między oknem a ścianą, cieniutkie prawie nie widoczne uchwyty szuflad, klamka od okna to samo...chociaż.

No i nogi od taboretów wyglądają jak naostrzone zapałki, trochę bym je powiększył.

Czekam na tekstury...pracka fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko tak żeby nie zawalać działu z problemami technicznymi.... Jak zrobić efekt prawdziwego materiału? Czy jest to sprawa poprostu razy gazylion ffd i bawienia się z vertexami? Bo jak narazie na fotelu mam brzydki napompowany materac, a jak pobawić się w prawdziwy materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki drabiny za ostre, mam taką starą drewnianą drabinę u siebie,

Dalej, prześwit między oknem a ścianą, cieniutkie prawie nie widoczne uchwyty szuflad, klamka od okna to samo...chociaż.

No i nogi od taboretów wyglądają jak naostrzone zapałki, trochę bym je powiększył.

Czekam na tekstury...pracka fajna.

 

Wszystko liczone z miarką co do milimetra:) Nie żartuję:) Co do prrześwitu - fakt, coś mi się porąbało i popsuje całą scenkę, bo poza okno ściana idzie:/

 

Tyle. Następny patch za 2tyg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności