Skocz do zawartości

Wiz - Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jakby mial taki salon z wc to chcialbym wieksza wanne. Aha i hydraulika od wanny lepiej jakby byla ukośna. Pomijam fakt, ze akryl to dla mnie fail, chyba ze mi tylko wyglada na akryl.

 

p.s. pokaz co tam jest za "nasypem" (pije do tego ze kiedys polecali w razie ataku atomowego chowac sie wannach, ale raczej nie akrylowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wiele kwestii architektonicznych jak wc pod oknem itp. po czym widać że nie znasz się kompletnie na tych sprawach to wykonanie jest mocno średnie. Słaby render, fugi olbrzymie, skala niektórych przedmiotów - szczotka do kibla (zachowaj skale bo w maxie są jednostki miary jeśli nie wiesz), wiele rzeczy nie wiadomo jak trzymają się na swoim miejscu - szkło, słabe światło... wiele wiele innych

Jednak najbardziej mnie kole w oczy projekt - fatalny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta praca, fajny styl, od strony technicznej niczego nie bede sie czepial. Co do projektow to juz srednio z moim rozeznaniem w tej dziedzinie wiec udzielac sie nie bede zanadto, powiem tylko ze dla mnie to zadna porazka jak i tez nie jest cos co mogloby mnie oniesmielic. :)

Słaby render, fugi olbrzymie

co to znaczy słaby render, może jakos konstruktywniej?

a co do fug to chyba mialy takie byc a czy sie podobaja czy nie to zapewne kwestia gustu.

 

Pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta praca, fajny styl, od strony technicznej niczego nie bede sie czepial. Co do projektow to juz srednio z moim rozeznaniem w tej dziedzinie wiec udzielac sie nie bede zanadto, powiem tylko ze dla mnie to zadna porazka jak i tez nie jest cos co mogloby mnie oniesmielic. :)

 

co to znaczy słaby render, może jakos konstruktywniej?

a co do fug to chyba mialy takie byc a czy sie podobaja czy nie to zapewne kwestia gustu.

 

Pozdrowiam

 

Słaby - jakość słaba. (Moim zdaniem)

Tak, fugi to rzecz gustu - i mi się nie podobają. Nie wiem czy zauważyłeś ale pisze swoje zdanie a nie twoje lub nikogo innego. Więc to mało błyskotliwa uwaga z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę, on pisze Użytkownik - rozumię?

 

nie widzę problemów ze skalą szczotki chyba, że musisz mieć jaką super magnum w swoim przybytku aby zapewnić sobie intymny komfort.

Na 99% to gotowiec od everów tak też raczej to kibel zbyt wielki niż szczotka za mała.

 

Wizka fajna, kolorki bardzo spoko. Trochę AA bije po oczach przy tych przepaleniach z okna.

 

Fugi jak fugi, jeden woli większą szparkę drugi mniejszą, ale to że coś tam się w nich odbija to już jest skandal. ;)

 

quot homines, tot sententiae - ale -hominis est errare, insipientis in errore perseverare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory i praca podobają mi się, ale okna przepalone, gdzie nie gdzie jest zbyt jasno, dziwnie że kibel jest przy oknie, wanna na środku nie podoba mi się, jeśli już miała by tam być to mogła być większa i np. zabudowana, coś w rodzaju oczka wodnego, nie podobają mi się te fragmenty szkła po przyklejane do sciań dziwnie to wygląda i nie jest zbyt prawdziwe z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ta wizualizacja, trochę przeostrzona, w końcu naturalne "przepalenia" w oknach, które powstałyby, gdyby tak właśnie fotografować wnętrze w rzeczywistości. Jest klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności