Skocz do zawartości

Teczka 2D: Klex


Klex

Rekomendowane odpowiedzi

WitamOto wątek do którego bedę wrzucał swoje pracy. Tablet mam od grudnia 2009 i to prace które uznałem, że w miarę się*nadają. Wcześniej rysowałem piórkiem głównie prace cz-b ale malowania i koloru uczę się*dopiero na tablecie i ps.1.Girl_4_by_klex102.jpg2. To moja propozycja w czelendzu. Niestety przegrała z potworami ;)Girl_3_by_klex102.png3. Próba speed-painting Face To Face:Speed_paint_3_by_klex102.png4. A tu takie niewiadomo co:Man_1_by_klex102.png5. Wow, nawer góry pojawiły się w tle ;)winter_1_by_klex102.png6. Speed painting:Bahus_by_klex102.png7. A tu taki domowy spid:train_by_klex102.png8. Jakaś koślawa pani:Girl_1_by_klex102.png9. Tu początki. Prawie jak 300:Potworek_by_klex102.jpg10. Tu też początki:Ant_by_klex102.png11. Reszta tu ale to tylko dla chętnych ;)http://klex102.deviantart.com/gallery/

Edytowane przez Klex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuje za dobre slowo. Ile ja sie napocilem zanim kliknalem enter przed wyslaniem prac ;) Przez ten tablet to ja juz przestalem ogladac tv i po pracy ruszam do malowania ;)

Czarny - wynika to chyba z marnego domowego monitora. W pracy rzeczywiscie za duzo smoly uwidacznia sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejny kontyngent prac:

 

1. Para

family_1_by_klex102.png

2. Speed paint: Pole bitwy

Goliat_by_klex102.jpg

 

3. Speed paint: Hidden places

hidden_places_by_klex102.jpg

 

4. A tu nieszczesliwy robot, ktorego juz nie chcialo mi sie konczyc bo za bardzo mnie zmeczyly te rurki ;)

robot_2_by_klex102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzien po ok. 2-3 h. Wole porobic cos nowego.

 

Chyba się nie rozumiemy. Chcesz powiedzieć że nigdy w życiu nie rysowałeś, potem kupiłeś sobie piórko i po tygodniu rysowania piórkiem zacząłeś malować na tablecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej ;) Myslalem, ze pytasz o robota.

Ile maluje w ogole napisalem w 1 poscie. Tablet mam od grudnia wiec w sumie ucze sie malowac pare miesiecy tabletujac po pracy. Ogladam tutoriale na jutjiubie i wprowadzam porady w zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Klexie :)

Bardzo fajnie bujnąłeś ten swój kreskówkowy styl, przyjemne, bezpretensjonalne obrazki. Im mniej używasz miękkich pędzli, tym jest fajniej. Z tej przedostatniej serii wiedźma najbardziej na tym straciła. Ogólnie bardzo fajne postaci wymyślasz :)

Co tam u Ciebie? Siedzisz jeszcze u tych świrów wannabe speców od marketingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności