Skocz do zawartości

Opcja scale a outline polygons


jarox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy skalowaniu prostokąta odległości między skalowanymi a bazowymi bokami są proporcjonalne (czyli rosną nie o taką samą odległość). Outline zachowuje stałą odległość między bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w dodawaniu reputacji piszecie mi "pier*ony polonista" to słowo polonista zamykajcie w cudzysłów, aby podkreślić, iż to ironia.

Sam robię byki a z interpunkcją wziąłem rozwód już dawno, ale te "rozumie i rozumię" to porażka i padaka nad którą nie mogę przejść obojętnie. rozumięcie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to się Tobie podoba czy nie jak kto pisze to jest najmniej ważne. Ja zadałem pytanie w sprawie maxa a nie z zasad ortografii. Widziałem tu jakiś post, w którym ktoś napisał "foldeże" również to razi ale po co zwracać uwagę i zaśmiecać forum. Są być może tu również osoby z dysleksją i one nie mogą zadać pytania bo obniżają poziom? O poziomie to raczej powinny tutaj świadczyć odpowiedzi na zadane pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha , dysleksja, wymysł tych, którzy nie potrafią pisać tak jak należy. To, że jest to forum graficzne i pytałeś o maxa, nie zwalnia Cię z obowiązku pisania poprawną polszczyzną. A może swojemu przyszłemu dziecku powiesz, że jesteśmy u siebie w domu, więc można mówić jak się chce...ale za zewnątrz bądźmy poprawni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarox, włazisz tu i od razu robisz gnój.

 

Uszanuj tych, którzy są tu codziennie od kilku lat, a nie od miesiąca. Zwłaszcza że pewnie za miesiąc już Cię tu nie będzie a smród po Tobie zostanie na wieki.

 

To jest forum dla grafików a nie dyslektyków z wyboru.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No i po co tyle zamieszania o jedno słowo. Jak już chodzi o ścisłość mkeruj to przed "że" powinien być przecinek:) Drakul ja nie piszę jak mi się podoba, tylko po prostu się pomyliłem. Zresztą temat był już dawno zamknięty.

Edytowane przez jarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to niepotrzebnie? jestem przekonany, że już nie napiszesz "ja rozumie" albo "ja rozumię".

 

Może nigdy nie będziesz dobry w CG, ale przynajmniej zmniejszysz zakres dysortografii i dysleksji ;)

 

to forum powstało, aby ludzie stawali się lepsi w tej czy innej dziedzinie. Często trzeba zebrać worek C&C ostrych i nieprzyjemnych, ale potraktować to jako naukę a nie atak.

 

Jak będziesz tak się sadził i bluźnił w pmach to prześlemy co trzeba komu trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. To słowo już napewno zapamiętam:) A w PM raz tylko napisałem coś jednej z osób, ponieważ przesadził ze swoją wypowiedzią. Moim celem na tym forum nie jest obrażać kogoś, czy się kłócić, tylko zdobywać informacje potrzebne do dalszej nauki 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum będzie w takim stanie, w jakim my sami je utrzymamy.

Trafiłeś tu tylko dlatego, że takie typy jak Hynol i zdeno włażą tu codziennie i pomagają noobom. Dlatego jest to najlepsze forum o 3D po polsku.

 

Nie dziw się naszej reakcji, skoro zacząłeś śmiecić - nie tolerujemy tego, bo nie - i już. Nie wiem czy jesteś z Polski, ale na tym forum piszemy po polsku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności