Skocz do zawartości

Postać 3D: \"Depressed\"; \"Sleeping\" [uwaga: nagość]


Big Foot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Paskudny fraktalowy CLOUDS z PS\'a bardzo razi i mocno obniza ogolny efekt koncowy w pierwszej pracy. Dziwne bledy siatki na ramionach...

Druga praca - wlasnie ogladam ja przy calkowitym braku oswietlenia i przekonalem sie :) CAlkiem dobra choc pewnie znawcy anatomii cos tam wynajda ;)

Mnie sie podoba, choc nie wiem ile w tym Twojej zaslugi, a ile Posera (?)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

na pierwszym obrazku cienko wygląda zgięcie lewej ręki co sie mi ostro rzuca w oczy. nad mgłą też mogłeś bardziej popracować bo nieciekawie wygląda tak jak by dym z papierosów :P . ciekawie ci wyszły włosy (jak by były mocno zklejona. tak sie dzieje jak ktoś niemyje głowy :P ).ogólnie to ładna kompyzycja. dobrze że jest to w B&W bo z tamtymi texturami z posera nieciekawie by to wyglądało. a co do modelu to mogłeś mu siatke poprawić. było zaimportować do 3ds maxa ( niepytajce z kąd wiem że on go ma) i poprawić .

co do drugie obrazka to wyszedł ładniej od pierwszego tylko w nim mi sie jakoś dupa niepodoba . ogólnie to ładna kompozycja. ale wedłóg mnie mogłeś jeszcze twarz jej pokazać.

 

p.s. czy ja cie znam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozer robi takie paskudy na łokciach i kolanach... nie znosze pozera :D no obie prace nowoscią nie są w fotografi było juz takich mnostwo.. druga praca nawet moze byc ale za bardzo zmiękczyłeś i te posladki nie są za szczęsliwie ułozone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym obrazku wlosow prawie wacle nie widac. Ogolnie to malo widac. Sprytnie poukrywane niedociagniecia w 2d :-) Na 2 obrazku prawa stopa wyglada na przyklejona do lewej nogi. No i oczywiscie wspomniana dupa. Najciekawsze sa dlonie na 1 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że siatka taka skaszaniona :( bo bardzo psuje efekt i odwraca uwage... z anatomią jest tak, że nawet jak ktoś jej nie zna dobrze w teorii, to oglada ludzi przez całe zycie i intuicyjnie czuje że \"coś jest nie tak\"... a to niestety wnerwia...

sama obróbka w PS fajno wyszła... taka miła zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności