Skocz do zawartości

Model 3d:ArcGun Discrit 9


jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Morte

Na moje to super to wyglada, model naprawde solidny a dezajn z distric 9 rowniez byl i jest miodzio. dawaj lp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w paru miejscach Ci sie gnie geometria ale to dopiero po chwili zauważyłem. Dobre jest. Nie bede sie znęcał tym razem. Świetny model. Jestem ciekaw teksturek. Jak wypalisz to możesz pokazać goły model z dużym glossem? ciekawy też jestem jak sie normalki wysmażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric_drawen ginie, ginie , ale wiesz to pod gry (i tak by ten detal znikonol) wiec drobne czesci szczegolnie te radiatory mniej drobne zrobilem i pare innych szczegulikow pominolem. Ogolnie mysle ze model w 95 procentach zgadza sie z oryginalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gNie nie ginie :D to tez ci mowilem ze sie gNie ale tez mysle ze jak przepalisz to wsumie nie bedzie widac tego :) fajny modelik w low nie szczedz na poligonach za wszelka cene :D wiesz lepiej zrobic model na 5tysi bez zbytnich strat niz na 4,5 z kantami :D chodz on z designu jest kwadratowy mocno wiec pewnie duzo nie bedzie mial :D pozdro i powodzenia w texach! aa zawsze mozesz to doczepic do CGtalkowego challenga, tam wlasnie maja jakis wetowy wlasnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty co do rys hmm robilem je w sumie na podstawie fotki jak w oryginale, no wiadomo, nie sa 1:1. moze pewne elementy bym podkrecil jeszcze ale nie mam czasu na ten model narazie .arc_gun_from_district_9_by_deamon88xyz.jpg

Edytowane przez jacenty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombom (...) znaczy zeby bylo poprawnie politycznie napisze tylko ze jest bardzo ladnie:P

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombom zaje... znaczy zeby bylo poprawnie politycznie napisze tylko ze jest bardzo ladnie:P

Oj tam..

 

No zajebisty:D Bardzo ładnie wymodeloweś:)

 

Dałbym miejscami bardziej zadziorne ostre specularki na kantach, ale w sumie nie wiem jak to wygląda w ruchu więc tak tylko..

 

Cool jest, gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności