Skocz do zawartości

Max a Windows 7


naveth

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jest w FAQ ta kwestia, to z gory dzieki za link.Stałem sie posiadaczem Win7, ale znając kapryśność maxa z dll-ami ,frejmłorkami, hotfixami, visualami c, directXami i service packami do service packów itd, to się zastanawiam , czy jest sens łykać tę żabę i się wkurzać od nowa.czy jest sens zmiany z XP kiedy się uzywa tylko maxa , szopa i zbrusha????pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gdyby xp 64 nie był martwym tworem to i może nie było by po co na co innego się przenosić, ja problemu z maxem 2009/2010 pod win 7 64bit nie mam, na dwóch różnych jednostkach i vray sp4 też jakoś problemów nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam siedzie na xp64 jakies 2 lata juz. Ostatnio zainstalowalem sobie Win 7 jako trial... no i dziala... tylko tak pobawilem sie 2-3 dni i wrocilem do xp64. Nie twierdze ze Win 7 jest zly, w zasadzie zapowiada sie bardzo dobrze, ale ciezko mi znalesc powazny powod zeby kupic 7 i wszystko na niej od nowa instalowac i konfigurowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymałem i tytułem proby zainstalowałem 'siudemkem' na bezpańskiej partycji i jestem w lekkim szoku. to chyba po prostu udany windows.nie poznaję kompa.wszystko chodzi na klik.cs4, który mi zawsze muliło teraz nie do poznania .reszta to samo. internet , przy nie najszybszym łączu, pod operą, tak samo.... trudno uwierzyć,chyba się jednak przekonam :) pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z okazji rozrzutności mojej uczelni dostałem WIN7 za darmo :D ale wydaje mi się że warto go nawet KUPIĆ!;] Też śmigam na 64 i wszystko naprawdę bajecznie śmiga. Ale rozumiem Miracha...z 3 tygodnie się zbierałem by to wszystko poinstalować. Głównie zrobiłem to dlatego bo wcześniej śmigałem na xp32 a mam 4 gb ramu ;p Tak czy inaczej moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej pracowałem na xp, niedawno przerzuciłem się na 7 (64bit) i generalnie różnicy w szybkości nie widzę żadnej. Nawet max 2010 bardziej zamula, ale sądzę, że to wina maxa, na xp miałem 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności