Skocz do zawartości

WebArt: Stronka na podstawie tutoriala


ZjedzKota

Rekomendowane odpowiedzi

yourorganization.jpg

 

Takie coś zrobiłem na podstawie tutoriala. Znam CSS, XHTML oraz PHP, a ucze sie również JS więc myślę, że WebArt to dziedzina w której w końcu mi się coś sensownego uda :) Modyfikacja tego szablonu będzie użyta przy stronie firmowej kolegi ze szkoły dlatego krytyka mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

layot jak layot... trochę pospolity

od razu rzuca się w oczy nienajlepsza typografia i nudne menu, kolorystyka też średnio..:/

dziwi mnie trochę, że dajesz do oceny stronkę, w której sam nic nie zrobiłeś, mogłeś chociaż po modyfikacjach pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi zabil bym kretyna ktory wymyslil standard web 2.0.

To scierwo (nie twoj projekt) jest nie jadalne. Odbiorcami sa chyba ludzie uposledzeni MHO.

A najgorsze jest to, ze nie ma jasno okreslonych ram. To jest 2.0 i koniec, o nie tak nie ma.

Twoj projekt wygada jak 2.0 i dlatego tak sobie tutaj pojechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trpche off top.

I tu sie myslisz ola-f. Niestety dotycz to rowniez pewnego stylu graficznego, ktory cechuje sie czystoscia i czytelnoscia, ale na tym koncza sie normy graficzne wyznaczone dla standardu 2.0. Reszta to dzika dzungla. Juz nie raz przyszlo mi walczyc z klientami, ktorzy chcieli, zeby ich projekt wygladal, jak web 2.0. I nigdy nie konczylem takiego scierwa. Zwyczajnie projekty przez brak jednolitych wytycznych umieraly z powodu nieoplacalnosci.

Mam nadzieje, ze nie bedziemy znow walczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki wszystkim za opinie :) Teraz pracuję nad kodem - chce zrobić takie coś, że kilka szablonów będzie miało ten sam kod, podmieniać się będzie tylko pliki, a ewentualne zmiany (kolory czcionek, rodzaj czcionek), będzie się zmieniać w jakimś pliku tekstowym, tak by nawet osoba bez znajomości html i css sie w tym połapała i sama mogła coś zmodyfikować.

A jeśli chodzi o moje zdanie co do web 2.0 - staram się dostrzegać plusy i minusy. Na pewno dużą zaletą jest to że wszystko jest czytelne, choć nie podoba mi się to, że web 2.0 zabiło dużo "starych" klimatycznych szablonów (nie pamiętam dokładnie adresu, ale kiedyś była taka fajna stronka o Gothicu, z extra szablonem. potem szablon zmienił się na bardziej minimalistyczny, a teraz to nie mam pojęcia co się ze stroną dzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności