Skocz do zawartości

Wiz 3D: Interior1


Dmk

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza od 5 lat wizka :P

Projekt kanapy narzucony, miałem tylko "zrobić coś żeby kanapa była we wnętrzu i w miare dobrze wyglądało".

Wyszło mi tak, i zostało zatwierdzone.

A wy co o tym sądzicie ?

Wytykajcie wszystko co się da, bo musze wszystko przyprogresić.

Wiem ze swiatlo pada z lewej, a z prawej bije z okna mocno tez, ale skoro tak chcieli no to jest...

max 2009+vray

pozdrwm.

 

wizz1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak zgadza się zła rozdzielczość była dobrana, właśnie trwa render nowy, lepszy, ze zmienionym oknem i lepszą rozdzielczością.

 

Modele proste, ale nie zpowodu braku zaangazowania tylko akurat takie wybrałem z katalogu, a kanapa niestety taka miała być...

 

Będzie lepiej ^^

Dzięki za komentarze, i za jakiś czas wrzuce nową wizualizacje, na pewno lepszą.

 

Pozdrwm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasuj tego posta człowieku bo jesteś żałosny, chcesz coś powiedziec ? To powiedz co zrobic zeby bylo lepiej. Profesionalisci którzy tylko posty potrafią pisać pff a moze i nawet programu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik mnie rozbroił :D Wielu klientów bierze totalny kicz, a taką pracką to by się co niektórzy podniecali... Dopracowanie wymaga czasu, a czas to pieniądz... pieniądz, który klienci czasem wolą zostawić w kieszeni. Znam ludzi, co mogliby to pomylić z fotografią - nie każdy ma taki sam zmysł do grafiki, i nie każdy wie jak to w ogóle działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności