Skocz do zawartości

Toyota Celica


Kubajaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Dawno nic nie wrzucałem, ale to przez sesje i praktyki na studiach. Teraz mam trochę wolnego czasu, więc postanowiłem zabrać się za kolejny samochód. Na razie nie za dużo, ale już coś jest :) Piszcie co o tym myślicie

 

Pozdro

 

r1.jpgr1_siat.jpgr2.jpgr2_siat.jpg

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Domyślnie miało tak to właśnie wyglądać, ale chyba wyjdzie trochę inaczej. Nie bardzo np. wiem, jak zrobić przednie nadkole żeby było tak jak jest widoczne na zdjęciu od tyłu. Chodzi mi o te trzy dziury. Chociaż dzięki robieniu rzeczy których się nie umie można się nauczyć czegoś nowego, więc może postaram się to poprawić.

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP na dobranoc. Zrobiłem od nowa próg i nadkola. Pobawiłem się też trochę maską i zderzakiem. Nie jest w 100% zgodny z oryginałem, ale myślę, że ujdzie. Teraz zobaczyłem, że światła są krzywo, linia z boku od lusterek do tylnych świateł i... pewnie coś się jeszcze znajdzie. Jak ktoś coś widzi krzywego to pisać i postaram się poprawić :)

 

r3.jpg

 

EDIT

Mało dzisiaj czasu, to zrobiłem coś małego :)

 

felga.jpg

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki upek. Z lusterek jestem średnio zadowolony, więc później może wymodeluje coś innego. Wyprostowałem linię z boku i zmniejszyłem trochę "ostrość" tej krawędzi.

 

Eddy nie bardzo wiedziałem o którym miejscu mówisz. Jeśli chodziło o miejsce nad dużą dziurą między światłami to poprawiłem.

 

Woody dzięki za błędy. Poprawiłem co było na czerwono. To co na fioletowo na razie nie ruszałem bo i tak muszę trochę tylnie nadkole pomniejszyć. Jeśli chodzi o felgę to na razie taka zostanie. Zobaczę jak się będzie prezentować gdy skończę model. To akurat element, który można szybko wymienić w razie czego :)

 

r5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups profil opon coś nie ten. Proponuje też wsadzić trochę głębiej felgi.

 

 

dokladnie.. i troszke zmniejszyc przeswit. Pozatym w tarczy są dziury jak w Szwajcarskim serze. Dolna krawedź reflektorow zbyt zaokraglona a slupek "A" jest u Ciebie wklęsły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty i podpowiedzi. Fajnie, że niektórym się podoba, bo to na prawdę motywuje do dalszej pracy :) Jeśli chodzi o profil opony, to nigdy nie robiłem jakoś na wymiar, tylko jak wyjdzie tak będzie, ale chyba pora o tym poczytać :) Up będzie pewnie jakoś po weekendzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie up, ale nie duży. Głównie chciałbym się dowiedzieć co teraz myślicie o oponie. Przeskalowałem samochód do normalnych wymiarów, felgi też (teraz mają 17 cali) w necie znalazłem, że opony sportowe mają do 225 mm szerokości, a wysokość opony nisko-profilowej to 30% szerokości, czyli wyszło 67,5 mm. Tarczy nowej jeszcze nie robiłem, więc na razie jest bez. W sumie wyszło takie coś:

 

r10.jpg

 

r11.jpg

 

Stig teraz to już chyba trochę za późno, żeby robić ją w normalnej wersji. Następny samochód mam zamiar zrobić bez udziwnień.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. coś nie pasuje z tymi kołami... Opony zdecydowanie za wąskie, 225/45 to ja mam w Vectrze B, a jak dla mnie taka Celica powinna stać na conajmniej 18" i 235, albo i więcej. Albo felgi zostaw i tylko opony przeskaluj żeby były trochę szersze. Takie moje zdanie.

Btw. paskudny spoiler :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności