Skocz do zawartości

WIZ : łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wrzucam łazienkę, którą robiłem dla klienta w zeszłym tygodniu. Nie będę już jej poprawiał wrzucam żeby się dowiedzieć co o tym myślicie i co następnym razem mógłbym poprawić. Łączny czas wykonania to jeden dzień, render w Vray'u zajął coś koło 45 minut. Baterie itp. to modele producenta, kibelek i kibelek udający bidet z everów, reszta moja. Świece target directem i jednym Vray lightem w oknie, Irr map+LC i o ile mi się udało LWF. Ujęcia po postpro w photoshopie z warstwą AO. Zapraszam do commentów, wszystkie przyjmę na klate :]

05materiay04post.jpg

 

05materiay03post.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to nie szum brazylijska zarazo tylko kompresja z jpga.

 

Fajny klimacik uzyskałeś, ten AO pass dodał komiksowości i ładnie zdefiniował płaszczyzny. Trochę w tym monochromie zęby rwie kredkowy pejzaż za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man - dzięki, wnęki były takie jak są i w tej kwestii nie miałem nic do gadania, no chyba że jest nie tak jak powinno być a już nic nie mówili ;]

 

zdeno - dzięki, widok za oknem fakt kapa straszna dopiero teraz to zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie calkiem fajnie wyszlo :) chociaz osobiscie nie chcialbym takiej lazienki bo jest szaro-bura. Ale dostrzegam jedna rzecz... czy aby na pewno tekstura na podlogowych kaflach jest we wlasciwa strone obrocona? bo zakladam, ze na scianach i podlodze jest ten sam rodzaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

god_of_dump - ano szaro-bura, ale to już nie moja brocha a architekta, co do tekstury to niestety masz racje :/ wcześniej cos mi nie pasowało z tą podłogą ale niestety tego nie zauważyłem...to pojechałem z profesjonalizmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiz0r - stosowanie AO jest dla mnie dość nową sprawą i fakt mam małe problemy z osiągnięciem zadowalających efektów, czasem na warstwie w szopie część wymazuję, czasem podbijam, nie wiem jednak czy to dobra droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności