Skocz do zawartości

Finished 2d: Krasnoludzki Górołaz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej.

Bardzo ladny portret.Mile kolory.Osobiscie to podoba mi sie sama glowa wszystko poza tym jest potraktowane troche moze zbyt plasko i z wieksza uwaga na tresc a nie forme czyli wydziubanie szczegolikow indentyfikujacych go jako postac fantasy niz malarskosc w przeciwienistwie do malarskiej glowy niczym Wyczolkowski:).Bardzo mi sie podoba ale jednak ma w sobie dwie odrebne historie jak dla mnie.

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brusz sweterka dobra rzecz, chociaz mnie sie bardziej podobała wersja gładka(której nie widzieliscie ale zaraz to naprawie).

 

ten fajny pedzelek na wlosach jest dosyc powszechnie spotykany , nie wiem kto jest autorem oryginalu, chyba barontieri

 

 

Scatmax: chciał niechciał detal musi byc w pracy tego typu, głowa jest najbardziej malarska bo została w niemal niezmienionej formie od wczesnego etapu kolorowania.

cały obszar nietkniety glownym swiatlem staralem sie zrobic jak najbardziej pasywny, moze wygladac to nieco płasko bo tłumiełem niektóre elementy tak zeby nie "wyskakiwały".

Pewna pierwotna harmonia i spojnosc pracy mogla zostac zachwiana przez proces detalowania, no ale to rzecz normalna, przynajmniej u mnie.

Zaraz sprawdze kto to ten Wyczółkowski :D.

 

dzieki i pozdro

 

edit:

tak to wygladalo po kolorowaniu czarnobialej pracy

krasnal1200wip.jpg

Edytowane przez Łukasz Jaskólski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności