Skocz do zawartości

Problem


BajteL

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Jestem Nowym Uzytkownikiem tego forum i mam maly problem szukalem tego postu ale nie bylo wienc pisze! Mam Program 3d studio max r3 i chce umiesciec pewien plik z zewnącz ale jest maly problem robie wszystko dobrze

 

\"Kliknij prawym klawiszem myszy na nasz plane i wybierz z menu kontekstowego \'Properties\'. Odznacz pole \'Show Frozen in Gray\' \"

 

 

\"Show Frozen In gray\" nie ma tam tego i nie umiem znalesc czy moze mi ktos pomuc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma :[ nie wiem co jest grane trudno ale chodzi mi o to jak tam nie ma tego to moze ty znajde odpowiedz :D heheh to jest glupie pytanie bannalne \"Jak umiescic plik text\'owy na plane\" ? bo nie wiem :] z gory dzienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe dzienki ale mi sie pomylilo chce umiescic plik JPG na Plate poniewaz mam trutial tutaj wlasnie go zanazlem :D i musze umiescic na Plane czy Plate ten oto obrazek i nie wiem jak robie wszystko zgodnie z instrukcja ale plik ten sie jednak nie pokazuje nie wiem co jest grane ! mysle ze chodzi o opcje w Proportionas \"Show Frozen In gray\" ale jej nie mam i nie wiem co jest grane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musisz cały czas korzystać ze słownika to lepiej odejdź od kompa i weź książke od angielskiego:) Same korzyści - poradzisz sobie z helpem (i ze swoim problemem) i będziesz miał większą wiedze/umiejętności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie placz ? a ty widzisz zebym plakal ja ci tylko wowie a pozatym ksionzki Helion duzo kosztuja mam 2 ale z kurs flasha mx wiendz to mi wystarczy a do 3ds maxa sa drosze a chce sobie kupic wodne hlodzenie :D ale looz dzienki wam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobvra wciskam tego kwadracika on jest wcisnienty chce przeniesc dana prace na ten obszar ale nie idze :/ a robie wedlug instrukci mysle ze chodzi o ta opcje w proportionals Show Frozen in Gray\' ale tej opci nie ma wiendz nie moge tego dac wiendz co ejst grane ? jeszcze raz uzywam wersi 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności