Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Wrzucam tu pierwszą moją ukończoną scenę na tym forum.

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie głosy krytyki.

 

  • Odpowiedzi 10
  • Wyświetleń 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Ogólnie bardzo ładnie, aczkolwiek ta para z pierwszej filiżanki troche mnie nie orzekonuje...

Napisano

scenka nawet cacy ale teksturka stolu mnie jakos kluje sam nie wiem dlaczego.

Napisano

hmm ogolnie razi jeszcze ta pusta przestrzen wokolo...a co do pary to ja poprostu usun.....ogulnie moze byc...

Napisano

a mnie światło nie podchodzi, oraz spitolony dof.

ale ogulnie fajnie.

z tym że gdzieś już widziałem porobną scenkę....

filiżanki takie podobne...

Napisano

Przepraszam admina, kosmetyczne zmiany (nie zauważyłem po renderingu).

Wszystkie objekty mojej produkcji oprócz figury i kwiatów.

Napisano

Ładnie, ładnie...szkoda tylko, że jest taki \"proszek\"...to pewnie wpływ DoF\'a...

 

Może tak siateczkę ?? :)

 

PS. Mam taki sam młynek :P

 

Pozdr

Napisano

Troche mi przeszkadza to śwatło przecinające obrazek po przekątnej... nijak się to ma do całego kadru... no i stół też tak nieszczęśliwie stoi... wiesz... scenka mogła by być niezła, bo w duzej mierze nawala ustawienie przedmiotów i ukazanie przestrzeni w ciekawy sposób...na stole jakby się zanosiło na jakiś układ symetryczny, ale nie do końca... cały kadr to samo... linie staja się chwilami poziome, ale tez nie do końca.. niby to dynamiczne ujęcie... a też wcale nie. Bardzo duzo niezdecydowania widać w tej pracy. Ustal sobie punkty, jakies założenia, co do sposobu pokazania konkretnej sceny i tego się trzymaj

Napisano

Ach - \"ziarnistość\" sceny dodałem przez Photoshopa (wydaje mi się że scena jest bardziej naturalna, tylko poziom ziarnistości trochę za duży (jest 2 a najmniejszy to 1), testuję ziarno poprzez plugin do lightwave o nazwie G2 tam wygląda to lepiej!

 

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=10944

 

Miałem problemy z ustawieniem kamery (chyba za dużo chciałem pokazać więc wyszła sieczka) do tej pory nie wiem jak ustawić, ale niech już zostanie tak jak jest (przecież ma być finished works).

Chyba wyrenderuję też prostą scenkę z pojedyńczą filiżanką w dużym zbliżeniu.

Napisano

Ogolnie bardzo ladnie.

Czepianko: kolor stolu jakis dziwny, ciut za duzy dof i ziarno, w tle troche pusto, kompozycja nienajlepsza.

Ogolnie bardzo fajna praca, mocna 4/6 dla mnie.

Napisano

Nieciekawe ustawienie obiektow, nieciekawy kadr, kolorystyka tez mi nie podchodzi.

 

Ale ok, jak na 1 prace.

 

Pozdrawiam

Pionier

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności