Skocz do zawartości

Scena 3d: \"Coffee\"


Gość Savoy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Savoy

Wrzucam tu pierwszą moją ukończoną scenę na tym forum.

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie głosy krytyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Savoy

Przepraszam admina, kosmetyczne zmiany (nie zauważyłem po renderingu).

Wszystkie objekty mojej produkcji oprócz figury i kwiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi przeszkadza to śwatło przecinające obrazek po przekątnej... nijak się to ma do całego kadru... no i stół też tak nieszczęśliwie stoi... wiesz... scenka mogła by być niezła, bo w duzej mierze nawala ustawienie przedmiotów i ukazanie przestrzeni w ciekawy sposób...na stole jakby się zanosiło na jakiś układ symetryczny, ale nie do końca... cały kadr to samo... linie staja się chwilami poziome, ale tez nie do końca.. niby to dynamiczne ujęcie... a też wcale nie. Bardzo duzo niezdecydowania widać w tej pracy. Ustal sobie punkty, jakies założenia, co do sposobu pokazania konkretnej sceny i tego się trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Ach - \"ziarnistość\" sceny dodałem przez Photoshopa (wydaje mi się że scena jest bardziej naturalna, tylko poziom ziarnistości trochę za duży (jest 2 a najmniejszy to 1), testuję ziarno poprzez plugin do lightwave o nazwie G2 tam wygląda to lepiej!

 

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=10944

 

Miałem problemy z ustawieniem kamery (chyba za dużo chciałem pokazać więc wyszła sieczka) do tej pory nie wiem jak ustawić, ale niech już zostanie tak jak jest (przecież ma być finished works).

Chyba wyrenderuję też prostą scenkę z pojedyńczą filiżanką w dużym zbliżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności