Skocz do zawartości

Animacja 3D: teledysk konkursowy Moby - Wait For Me


Gość photon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w ramach konkursu na teledysk dla Moby'ego zrobilem taki oto filmik w technice "'3D cartoon":

 

mobyphoton640.jpg

 

Zgodnie z idea organizatora zachecam do glosowania, jesli komus z Was sie spodoba.

 

Polecam ogladac w HD:

http://genero.tv/watch-video/6962/

 

Co do projektu to powstal przy uzyciu 3dsmax 2009 i AF CS3, realizacja zabrala mi tydzien z zycia "po godzinach" (czyt. nocki), poniewaz dosc pozno dowiedzialem sie o tym konkursie.

 

Ciekaw jestem Waszych komentarzy :)

 

ph.

Edytowane przez photon
Dodanie thumbnaila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo przyjemnie się to ogląda

tydzień pracy?! szacun

co do uwag to podoba mi się leniwa pracy kamery, dobrze to współgra z muzyką, pomysł z nutami i pierścieniem saturna (czy co to tam jest) też bardzo fajny, nie bardzo za to mi odpowiada pilot, śjakiś taki niedopracowany

 

pozdrawiam i powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusanagi: dzieki :)

 

breja: dzieki, co do postaci to niestety ze wzgledu na termin (dowiedzialem sie dosc pozno o konkursie) nie zdazylem opanowac animacji postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie praca kamery, ujęcia i ogolny klimat. ogolnie graficznie do dopracowania, kolory, kompozycja, ilosc elementow w danym ujeciu . osobiscie nie pasuje mi rażące 2d-3d. no i konczy sie dosc dziwnie ? ale jak juz pisalem klimat ma dobry a to najwazniejsze powodzenia w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze wrazenia sa pozytywne, nastawialem sie glownie na utrzymaniu klimatu przez caly czas trwania klipu.

 

piotr kura: moglbys rozwinac swoje uwagi? dla mnie na przyklad ilosc elementow w kazdym ujeciu jest w sam raz, kolory dobieralem starannie i przerobilem wiele wersji, zalezalo mi na takim lekko oldschoolowym wygladzie, dlatego tez animacja rakietki jest mocno uproszczona.

 

Dodam jeszcze, ze jeden tydzien czasu przed sama realizacja poswiecilem na przygotowanie scenariusza, rozne testy stylistyczne itp. i dopiero wtedy ruszylem z finalna produkcja wiec de facto od momentu zaswitania pomyslu w glowie do konca minely 2 tygodnie :)

 

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy na mnie zaglosowali, tzn. 2 osoby z max3d.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat.

 

Też chciałem wziąć udział, ale nie dałem rady czasowo. No i utwór akurat z kawałków Mobyego wg mnie słabszy, dosyć monotonny. Powodzenia, nagrody są całkiem niezłe. Sporo tych teledysków.

Edytowane przez Mulholland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności