Skocz do zawartości

Historia 3D Studio - wywiad z Gary Yost'em


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis MaxUnderground zamieścił na swojej stronie naprawdę interesujące i rodzące pewne wspomnienia artykuły. Teksty są w pewnym sensie ze soba powiązane. Pierwszy z nich to wywiad z Gary'm Yost'em, jednym z twórców programu 3D Studio. Gary bardzo ciekawie opowiada o ewolucji programu opowiadając przy tym kilka ciekawych anegdot....

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1125

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja zacząłem na 3d studio kiedy chyba nei było jeszcze max. Pamiętam że były jakby osobne podprogramy 2d shaper czy coś rozwijane z listy na górze. A potem komp mi spłonął i zapomniałem o tym na ponad 10 lat. Poza tym rozczarowałem się że jak światło przelatuje przez kolorową szybę to nie zmienia koloru. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos kiedys chyba z gazeta Cd action lub CD project dawli probki programow . I byla tam ta aniamcja prezentacja chyba maxa 4ki wtedy jeszcze po nazwa Discreet 3d studio max i byla wlasnie tam ta aniamcja tej swiatyni i bipedy tanczace .... nie wie ktos czy mozna to gdzie zanalezc bo chetnie bym to zobaczył jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były filmiki pokazujące możliwości maxa v. 1.0

I co pamiętam to co któreś tam słowo to 'real-time'.

A szczena rysowała parkiet jak pokazali boolean właśnie w real time. Albo particle ulegające sile wiatru, czy deflector... Echhh... to było tak dawno temu, że ho ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności