Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 87: Smutna Historia SONDA


Ojot

głos na:  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. głos na:

    • Mellon
      0
    • EthicallyChallenged
      20
    • Uriel
      1
    • Thalion
      3
    • Joel
      0
    • yarosh
      0
    • resh
      0
    • Ojot
      0
    • RaVirr
      0
    • CzAk1
      1
    • dzudzu
      5
    • GrzegorzPrzybys
      8
    • serio
      7
    • Silvanus
      0
    • ortheza
      1
    • selfu
      0
    • Mellon
      1
    • prrrszalony
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 87: Smutna Historia SONDA

 

przepraszam za jednodniowy poślizg, sonda żeby potrwać 3 zakończy się w czwartek.

 

Na koniec zauważyłem, że Mellon dodał 2 prace (: Powtarza się w głosowaniu, więc nie oddawajcie głosów na pustą pierwszą pozycję. Mój błąd a nie chce mi się robić wszystkiego do nowa. Sory

 

 

EthicallyChallenged

a_memory_by_EthicallyChallenged.jpg

 

 

Uriel

attachment.php?attachmentid=71334&d=1271159993

 

 

Thalion

sh.jpg

 

 

Joel

fail3r.jpg

 

 

yarosh

o_noooo_my_ice_cream_by_yarosh.jpg

 

 

resh

terminator.jpg

 

 

Ojot

fmqpt5.jpg

 

 

RaVirr

Untitled-4-1.jpg

 

 

CzAk1

smutnahistoria1kopia.jpg

 

 

dzudzu

igp5020.jpg

 

 

GrzegorzPrzybys

speedpainting.jpg

 

 

serio

speedpainting1024copy.jpg

 

 

Silvanus

006iv.jpg

 

 

ortheza

282.ucieczka_03m.jpg

 

 

selfu

f_dc6fgmm_b7496d3.jpg

 

 

Mellon

face1t.jpg

 

 

prrrszalony

poron.jpg

Edytowane przez Ojot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja tutaj moze zarzuce maly off-topic, ale czasami mam taką myśl, patrząc na te nasze forumowe konkurencje, że to poszło jednak za bardzo w strone konkursu na pomysł, a nie konkursu na wykonawstwo...nie faworyzujac nikogo ani nie ublizajac nikomu bron boze ;) ale pamietajmy drodzy forumowicze, ze to jednak jest miejsce, gdzie powinno się zaskakiwac poziomem zaawansowania tworczego, graficznego czy malarskiego- oprócz samego pomyslu... .. .

No to teraz mozecie mi dać forumowego klapsa :) ale musialem napisac, co uwazam za sluszne.

Edytowane przez Dann.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz selfu o jednym fakcie, dobry pomyls i dobre wykonanie robia najlepsza fuzje. Gdy ktos juz jest technicznie dobrze wyszkolony, ale brakuje mu pomyslow, to moim zdaniem jest spalony. Jasne mozna cale zycie malowac jablka, ale wkoncu sie przejedza. NIe mozna tez zapominac, ze celem ostatecznym grafika jest zadowolenie odbiorcy, skoro widownia lubi dobre pomysly to o co sie rozchodzi? ;)

 

Dobra SBT pewnie rozwieje wszelkie watpliwoscie, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icecold - ja na prawdę o niczym nie zapominam i nie mam zamiaru malowac jablek caly czas- prawda jest to, o czym piszesz i ja nie neguje faktu, iz pomysl sie liczy... ale gdzie ta fuzja? wlasnie to chcialem zaznaczyc, ze sa to konkursy bardziej na pomysl/koncepcje/copywrighting, a nie na "zekranizowanie" pomyslu..

EC - przypominam, ze nikomu tu niczego nie wytykam- sam nie zablysnalem i sie wymadrzam (ktos moze tak pomyslec), a chodzi mi tylko o to, zebysmy pracowali nad soba jako wspolnota...musi byc reprezent panowie- jak cos robimy- robmy to dobrze

 

pozdrawiam wszystkich i milego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selfu- może jest słuszne to o czym piszesz...ale w końcu doszłoby do tego, że nikt by nie malował. Ja osobiście nie czuję się ani trochę mocny jak pewnie połowa ludzi tutaj, jednak mimo wszystko czasem startuje w tego typu konkursach (bo chce się jakoś rozwijać). Nie wiem co jest lepsze, mieć do wyboru kilkanaście pomysłowych prac z dyskusyjnym wykonaniem czy dwie, trzy mniej lub bardziej wypasione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selfu - wiesz myślę że wartościową sprawą na tym forum jest fakt, że ludzie którzy tu się udzielają z reguły sporo widzieli i nawet jeśli sami sporo umieją to najczęściej potrafią wymienić ludzi którzy robią to czy owo lepiej niż oni. Taka wiedza daje dystansu, jak widzisz bohomazy stawiane przez kogoś kto ma piewszy raz w ręku tablet, to pojawia się myśl "kurcze, przecież mogą tu też zaglądać ludzie dla których to co robię ja wygląda tak jak dla mnie to co właśnie zrobił ten gościu"... I ciśnienie spada.

Zawsze znajdzie się jakiś koleś który zrobi coś lepiej niż ty, będzie w jakimś aspekcie mocniejszy, a to dodaje szerszej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności