Skocz do zawartości

WebArtFolio: torm


torm

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu ;) co prawda, żeby naprawdę dobrze wyglądało, brakuje mi jeszcze dwóch prac... ale póki co... myślę, że i tak zdaje egzamin....

 

http://bez.cukru.pl/

 

P.S. mam mały problem z lightboxem, z pierwszego obrazka nie da się przeskoczyć do drugiego i odwrotnie. Może ktoś wie jak to zrobić?

 

-edit-- zaraz wróci :P

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mały hint: zwiększyłbym miniaturki, tj. prostokąty w stosunku 7:4 - będą łatwiej czytelne :)

 

Uciekł Ci submit z formularza na lewą stronę ;)

 

Tak jak ola-f sugeruje - podaj "surowe" dane kontaktowe do siebie - nie zawsze odwiedzający korzysta z formularza, pomimo tego że ma go podanego przed nosem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeskok z obrazka do obrazka odpowiadają dwa najczesciej gify podpięte pod java scripts w lightboxie z napisami next i prev. Załączam ten skrypcik zmodyfikowany przeze mnie z czterema fotkami. Wyedytuj plik index (galeria wykładzin) który sie tam znajduje a wszystko bedziesz mieć jak na dłoni. Plik: http://www.olbudbis.republika.pl/lightbox.rar

Pozdrawiam

Edytowane przez droper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f - w wolnej chwili na pewno tego dokonam :)

 

Knysha - właśnie chciałem tak kwadratowo, ale teraz myślę, o tym, żeby przerzucić się na kółka ;)

 

dziadek3d - nie zawstydzaj mnie ;)

 

heaven, droper - dzięki za rady, ale chodziło tam o coś innego, po prostu miałem jeden znacznik za dużo i coś nie chciało działać. Poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności