Skocz do zawartości

Animacja 3d - cgtalk challenge entry


the_fgdf

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

Przesyłam do przetrawienia przez Szanowne Krajowe Grono ostatnia animacje. B-movie na konkurs cgtalka. W zasadzie bronić musi się sama. Czasu było tyle co po pracy zostawało. z Czego jestem niezadowolony wiem z czego zadowolony też, ciekawią mnie bardzo wasze opinie. Pewnikiem wyłapiecie coś jeszcze.

 

Wszystko to 3ds maxem 2010/2011 z drobną pomocą physx'a i rayfire'a

pozdrawiam!

_BB

 

p.s.

nie udało mi sie thumbaila załączyć ;/

Edytowane przez the_fgdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jesteś już weteranem tych challenge'y, wiec ten kicz to raczej zamierzony. Wyszlo bardzo przyzwoicie. Mi osobiscie temat nie siadl wlasnie przez sliska granice miedzy zamierzona a niezamierzona "bida". Gratki w kazdym razie, bo mimo stylizacji widac duza ilosc pracy. Nie podoba mi się animacja postaci i pojazdów, co prawda można to podciągać po stylizację przy robotach, ale już armia powinna się dynamiczniej ruszać :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi, fajne to.

Fajny humor.

 

Jedyne co mi się nasuwa - ostatni kadr z odjazdem od SuperKota - może reverseTime wypadł by ciekawiej - zostawiając na koniec obraz kota w całym kadrze.

 

Gratulacje.

Pozdrawiam.

 

P.S. Wiesz może co tak na prawdę mówi lektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny taki godzillowy styl ! Mnie tez sie nasunęło pytanie, czy komentator rzeczywiście opisuje akcję czy jakieś randomowe show wklejone jest w Twojej animce?....dla nas to żadna różnica bo i tak ni dudu po japońsku, ale tak z ciekawości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - cieszy mnie że nikt nie wymiękł po chwili seansu.

@ Artur - więc mi tez na początku bardzo nie podpadł ten temat ale tak się zrobiło no i fakt że tutaj duże niedoróbek przejdzie płazem i to mnie zachęciło ostatecznie. Z animacją to chciałem żeby była taka sztywna/spięta i przerysowana a efekt oceniacie sami.

@sly masz racje myśle -z pospiechu nawet nie wziąłem tej opcji pod uwagę teraz bym wziął.

@blinq,JmTm00 komentarz to fragmenty z dzienników północnokoreańskiej TV coś o Kim Dzong ilu...mysle że teamty podobne do tego co jest w filmie. Teksty pisane są trochę po japońsku ( o ile babelfish nie po przekręcał) mam na dzieje że nikogo tam nie uraziłem :=

bartolomeo matizlob dzięki za miłe przyjęcie.

pozdrawiam!

_Swoją barkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator tak czułem że to nastąpi hehe ;)- nigdy z siebie bym w te tematy nie poszedł ale ostatecznie bawiłem się dobrze. Z trailerem była taka opcja i nawet kompozycje testowe pomysł z nagle urwaną taśma itp ale uznałem że skoro idę w kierunku kroniki/ materiału propagandowego to warto kilka ujęć dokręcić żeby tak to jakoś sensownie scalić. Problem był taki że wielu z nich nie zdążyłem zrobić co pewnie nawet i widać szczególnie pod koniec. Klamka zapadła no i tak się wyróżnia bardziej.. chyba...

pozdrawiam!

_BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mógłbym się rozpisać o stronie technicznej... mógłbym zganić, że humor nie wysublimowany... mógłbym... ale zamiast tego napiszę co pomyślałem po pierwszym obejrzeniu animki... awesome... pure awesomeness :D

 

**** za całokształt

Edytowane przez andy_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłąć Bóg zapłać. Testowałem B&W ale jakoś mi nie pasowało albo jaj zabrakło. Z wiekszym ziarnem to bałbym się oskarżeń o słabą jakość renderów ( a to mnie prześladowało wcześniej) a i tak było trzeba ściemniać i kombinować :=

 

Link do Vimeo Chyba lepsza jakośc i bez making ofa

 

http://vimeo.com/11084634

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności