Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 88 - Polowanie na czarownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aż się stare dobre czasy przypominają =]. Roździałka 160x200. Paleta 16 kolorów. Możliwość wyświetlania i poruszania do 8 niezależnych sprite-ów. 64 Kb pamięci. Bez trybu graficznego FLI można było użyć 3 kolorów + tło w obrębie 4x8 pikseli. Echhh... to nic innego jak Commodore 64 =]. Mam nadzieję że się nie mylę =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilius... Co za klejnot! Stary! Wybuchowa mieszanka nostalgii i satyry. Jak tyś to zrobił człowieniu? Nawet piksele są prostokątne a nie kwadratowe, jak w prawdziwym komodorku!

 

Aż mi się przypomniały stare czasy, jak malowałem w programie o nazwie paintbrush na c64. Przypominało to raczej układanie cegieł niż malowanie i używało się joystick'a, ale co digital painting to digital painting :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz nowy wątek, klikasz prawym w każdy obrazek z challengu, wybierasz "kopiuj adres obrazka" następnie w swoim wątku klikasz w ikonkę "insert image" (żółty kwadracik) i wklejasz ten adres co skopiowałeś (Powininy pojawiać się obrazki. Proces powtarzasz i zanim klikniesz :"Zatwierdz wątek" schodzisz na dół na "Dodatkowe Opcje". Dodajesz thumbs-a i na samym dole odhaczasz "Dodaj sondę". Wklepujesz ile jest osób i następnie klikasz "zatwierdz wątek". Dostaniesz przekierowanie do opcji sondy. Tam wklepujesz po kolei xywy, wpisujesz że ma trwać 3 dni i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności