Skocz do zawartości

teczka 2D: xmichalinx


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podobają mi sie te długopisy. dobre ćwiczenia i na końcu nawet fajne designy ;) wrzucaj takich rzeczy więcej, krecha Ci sie fajna wyrobi, i bedziesz jeszcze lepsze fantasy z bańki trzaskał :D może porób też szkice zbroi, mieczy lub innych użytecznych przy tej tematyce rzeczy? .. hm, swoją drogą sama powinnam poszkicować takie bajery. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za koment :) no cos trzeba bedzie porysowac jakichś detali dawnego tego nie robilem. bede za niedlugo mial wiecej czasu to na pewno sie za to zabiore. musze sie w koncu zabrac za robote i z bani calkowicie rysowac bo jak na razie powyzsze szkice to wzorowane sa dosc mocno na pracach" tych lepszych " wiec traktuje je jako takie wprawki/ szkice nad technika

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7lh23tkn.jpg

10 minutowy over

w proporcjach zawsze mi ciężko bez foty, ale co uważałem za stosowne mniej więcej poprawiłem. Strasznie drażniło mnie tło także uprościłem je, trochę pokręciłem w kolorze bo z tego niebieskiego, brudy ci się porobiły :)

(na mailu masz z warstwami)

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za ze Ci sie chcialo overa robic, moze faktycznie lepiej to wsciekle tło uspokoic i ujednoliscic.

wieczorem sobie to w fotoszopie na warstwach obczaje. odnosnie niebieskiego, to w wersji pierwotniej w ogole go nie bylo, ale jakos rysunek wydawal mi sie ciekawszy jak sie gdzieniegdzie przebijal.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niekonsekwentnie z oświetleniem w tym ostatnim :)

 

Światło pada z lewego górnego rogu (głowa, ramię). A gość ma oświetloną pierś tak jakby światło padało z drugiej strony.

 

Pozwoliłem sobie na over - mam nadzieję, że nie spartaczyłem sprawy :D

 

Untitled-1-2.jpg?t=1312812992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności