Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mieszkam w Danii i sie wlasnie zastanawiam jak im to ladnie napisac, poprosic zeby rozmowe przeprowadzili ze mna przez telefon, bo ze tak powiem dojazd zajalby mi kilka dni :-P Kurcze, mam nadzeje ze nie bedzie z tym problemu, bo bede w tarapatach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będę dzień wcześniej żeby się wyspać, za bardzom rozleniwiony na nocne eskapady ;)

19 o 15.15. Ale... pewnie będzie obsuwa czasowa więc trzeba 16 liczyć.

messyann: Spoko na pewno da się przez Skype, w końcu to szkoła o nowych technologiach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dzień wcześniej żeby się wyspać, za bardzom rozleniwiony na nocne eskapady ;)

19 o 15.15. Ale... pewnie będzie obsuwa czasowa więc trzeba 16 liczyć.

messyann: Spoko na pewno da się przez Skype, w końcu to szkoła o nowych technologiach. ;)

 

hehehehehe no, mam nadzieje :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 18 o 15.00

 

sprawdzilem polaczenia i ruszam z gdanska o 21.10 dzien wczesniej i jestem na miejscu godzine przed rozmowa, czyli o 14.00. Czyli jak zwykle na styk:) Jeszcze trzeba przedzwonic do pkp sie spytac czy nie odwolaja polaczenia, bo cos ostatnio lubia tak robic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakimi pytaniami beda nas zabijac na tych rozmowach. juz sie boje. moze to glupio brzmi, ale w sumie boje sie dlatego, ze bardzo mi zalezy

Ej, nie ma co sie stresowac, rozmowa to zawsze najprzyjemniejsza czesc egzaminow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie moje do ciebie XaoC pewnie wysłali ci pli doc z rozpiską danych ludzi o której co i jak możesz mi powiedzieć ile u ciebie jest osób bo u mnie na liście jest 24 tak liczę miej więcej ile osób będzie na rozmowach

 

bo z tego co słyszałem mają przyjąć 40-46 (różne źródła) także chce miej-więcej nasze szanse obliczyć :P (plus jeszcze czerwiec -,-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie moje do ciebie XaoC pewnie wysłali ci pli doc z rozpiską danych ludzi o której co i jak możesz mi powiedzieć ile u ciebie jest osób bo u mnie na liście jest 24 tak liczę miej więcej ile osób będzie na rozmowach

 

bo z tego co słyszałem mają przyjąć 40-46 (różne źródła) także chce miej-więcej nasze szanse obliczyć :P (plus jeszcze czerwiec -,-)

 

 

hmm hmm w dzien 3 na liscie jest 10 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdaje sie 18 jest 26 osob:)

 

wiec jak policzysz ze 26 x 3dni.... ok 75 osob + ci co beda w czerwcu to podejrzewam max 125 osob. Jak podzielisz na 40 miejsc... no powiedzmy 3 osoby na miejsce:) mysle ze nie jest zle, wrecz bardzo dobrze.

 

Ale z drugiej jak podziela sobie np ze 20 miejsc dla ludzi z maja + 20 miejsc z czerwca, bedzie slabo. Bo w czerwcu na bank mniej osob zlozy dokumenty i wyjdzie np ze oplacalo sie w czerwcu zlozyc dopiero:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się niczym nie przejmuje i wysłałem swoje protofolio etc ;p w dzień przed terminem, kurierem żeby dotarło na następny dzień xD jak coś moja teczka jest w podpisie ;p nie spadnijcie z krzesła oglądając ją ;) składając protofolio postawiłem w większości na własne koncepty żeby odsłonić stronę kreatywną:)no i posiłkowałem się jakimiś rysunkami z natury,

+ pracka sztalugowa(1 tylko ale co zrobisz jak można było tylko 15 prac mieć w protofolio) ;)

ja jestem 19tego o 11tej równo, w mojej grupie jest 24 osoby, co gorsza mam mature angielski ustny 19tego o 10:45 myślicie ze wyrobie sie w sekunde z Lublina do Nowego Sącza?xD

czy poprostu szkoła będzie tak łaskawa i mi zamieni z kimś termin? może jak to zaznaczyli na stronie że przesuneli termin rekrutacji do 1 czerwca to może i mogą coś dla mnie zrobić.

uh chyba że mi powiedzą zapraszamy w czerwcu co byłoby nie fajne bo specjalnie aplikacje wysylałem żeby na 5tego maja były.

byłoby miodzio jak coś wykombinowali nie to kicha i wolne miejsce ;

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alfi1986 - do zobaczyska na miejscu badz w wawie jeszcze:)

 

Spojrzalem na prognoze pogody na południu.... Bo tak se pomyślałem, że pewnie ciepło i słonecznie.... A tu się okazuje że tak samo jak w Gdańsku - pada, wieje i zimno:/ Łeeee:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Coyote - powodzenia na Polskim :).

 

@ wszyscy - powodzenia na rozmowach :D. Mam nadzieję że Ci którzy mają rozmowy 18 i 19-ego zdadzą relację co i jak :). Ja jadę 20ego z Ostrowa Wlkp samochodem, także jeżeli ktoś mieszka na trasie to chętnie zabiorę :).

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Ci którzy mają rozmowy 18 i 19-ego zdadzą relację co i jak :)

Oczywscie, wszystko nagram na dyktawfonie:D, ale wypuszcze mozliwe ze dopiero za tydzien:P Bo zatrzymuje sie u znajomych w wawie na kilka dni, potem mam urodziny..... Oj.... Moge faktycznie sie obudzic gdzies we wtorek za tydzien dopiero....:P heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że do tej szkoły trafiają 3 typy ludzi...

1. ludzi znający już 3d. i w tym się specjalizujący

2. ludzi związani z rysunkiem itp. (ASP)

3. ludzi z doświadczeniem w 2D

 

Dodatkowo podział na zainteresowania zawodowe... :)

 

PS wielki szacunek dla was :) ................ macie pracki :)

 

Najbardziej mnie jednak nurtuje pytanie jak podziela rekrutacje ze względu na 2 tury rozmów... Przecież info o przyjęciach ma być dość szybko...

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Więc jak sobie podzielą, że z pierwszego (tego teraz) etapu przyjmują połowę i z drugiego też połowę, to może się okazać, że lepiej było poczekać do czerwca, bo wtedy na bank spłynie mniej dokumantow. Np bedzie.... 20 chetnych na 20 miejsc:Dhehehe

 

@EDIT - nie ma co gdybać, się okaże po egzaminkach. No nie ukrywam że mi zależy bardzo, ale jak się nie dostanę to przecież załamać się nie mogę. Trochę tylko mnie przeraża, że wtedy do wszystkiego będę musiał jakoś samemu dojść przez tutoriale.... Tosz to z 3 lata dłużej.....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Coyote - powodzenia na Polskim :).

Ja jadę 20ego z Ostrowa Wlkp samochodem, także jeżeli ktoś mieszka na trasie to chętnie zabiorę :).

Przyznaj sie! chcesz kogoś do lasu wywieźć ;D

uf przesunołem rozmowe na 20tego mam 12:45 kto idzie na piwo?xD

mam z 2h do powrotu ;p jestem z Lublina x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do Drimagine w związku z powodziami na południu Polski, dostali narazie 2 telefony o kłopotach z dojazdem w związku z tym i jest problem żeby dojechać samochodem z Krakowa do Nowego Sącza, także zmotoryzowanych ostrzegam :]

Gdyby się zdecydowali na przeniesienie rozmów na inny termin będą o tym informować mailowo. Możeliwe są też lekkie opóźnienia pociągów.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Jeszcze jedno to z radia wiem, Interregio odwołuje kursowanie sporej częsci pociągów, nie wiem jak z pkp będzie.

 

edit:

Podmyte tory w Małopolsce utrudniają ruch pociągów

Z powodu intensywnych opadów deszczu i podmycia torów, od godz. 04:55 dnia 17.05.2010 do odwołania, wstrzymano ruch pociągów na odcinku Stróże - Tarnów. W związku z tym, pociąg EIC Pieniny z Nowego Sącza/Tarnowa do Warszawy Wschodniej, został odwołany na odcinku Nowy Sącz - Tarnów. Z powodu zalania dróg i mostów na odcinku Nowy Sącz - Tarnów i związanego z tym braku możliwości przejazdu, nie wprowadzono autobusowej komunikacji zastępczej.

 

Z powodu intensywnych opadów deszczu i podmycia torów, od godz.21:30 dnia 16.05.2010 do odwołania, wstrzymano ruch pociągów na odcinku Sucha Beskidzka - Skawina, na szlaku z Zakopanego do Krakowa.

 

Ze względu na zamknięcie szlaku, pociąg TLK53202 z Gdyni Głównej do Zakopanego zakończył bieg na stacji Kraków Płaszów. Wszystkim podróżnym zapewniono autobusową komunikację zastępczą na odcinku Kraków Płaszów - Zakopane.

 

Z powodu intensywnych opadów deszczu i utrudnień z tym związanych, pociąg TLK35202 z Zakopanego/Bielska Białej do Gdyni Głównej, jest opóźniony o około 210 minut. (H)

PN

 

 

W związku z prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami modernizacyjnymi, od dnia 15 maja część pociągów prowadzonych PKP Intercity kursować będzie według zmienionego rozkładu jazdy. Czas przejazdu niektórych pociągów wydłuży się od 20 do 30 minut, część połączeń kursować będzie w skróconej relacji lub zostanie na czas prac zawieszona.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w rozkładzie jazdy dostępne są w punktach informacji na stacjach oraz pod numerem infolinii PKP Intercity:

19 757

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie ladnie dogadalam, ze bede miala rozmowe przez skajpa i chyba mi przez ulewy i pkp konferencji nie przesuna... :-))

Kurde, wyskoczylabym super chetnie na piwo po rozmowach, mam nadzieje ze sie dostane to wyskoczymy jak juz bedziemy oficjalnymi kursantami.. X-D

ja jestem pozytywnie nastawiona. X-D wy tez badzcie!!

niech moc bedzie z wami!

joL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem bilecik na TLK, z tego co narazie wiadomo opóźnień z północy na południe nie ma:)

 

Aj hołp że tak będzie, bo mamy być z alfi1986 na styk:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie ladnie dogadalam, ze bede miala rozmowe przez skajpa i chyba mi przez ulewy i pkp konferencji nie przesuna... :-))

Kurde, wyskoczylabym super chetnie na piwo po rozmowach, mam nadzieje ze sie dostane to wyskoczymy jak juz bedziemy oficjalnymi kursantami.. X-D

ja jestem pozytywnie nastawiona. X-D wy tez badzcie!!

niech moc bedzie z wami!

joL!

Jestem za! szczegolnie za tą pozytywnością ;)) żałuj :D ja to nie moge się doczekać rozmowy ;p :D chociaż nie powiem oszczędzenie 10-12tu godzin jazdy to fajna opcja by była ;p Powodzenia;) pochwal sie po rozmowie :D

By the way już zapomniałem chyba jak piwo smakuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! szczegolnie za tą pozytywnością ;)) żałuj :D ja to nie moge się doczekać rozmowy ;p :D chociaż nie powiem oszczędzenie 10-12tu godzin jazdy to fajna opcja by była ;p Powodzenia;) pochwal sie po rozmowie :D

By the way już zapomniałem chyba jak piwo smakuje xD

 

zapomniales jak piwo smakuje.. to albo masz mniej niz 13 lat albo wiecej niz 90.. :-P

 

ja tez chetnie spotkalabym sie w 4 oczy, bardziej sie boje tej rozmowy przez skajpa niz gdybym miala tam byc.. :-/// 3majcie za mnie kciukosy! ja za was bede!

 

Ma tu ktos z was rozmowe jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tu ktos z was rozmowe jutro?

No ja:) Na 15.00. zaraz sie zbieram na pociag.... chyba wszystko wzialem.... paste do zebow, kurtke przeciwdeszcowa, ponton i popcorn.... chyba wszystko, co nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez nie zapomnij okularow 3d, na pewno sie przydadza na rozmowe

 

 

3mam kciuki!!!!!!

O, wiedziałem że o czymś zapomnę:) teraz to już mam wszystko

 

@EDIT - jak uda mi się dorwać kompa we wtorek to dam znać jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poobserwuje radio i jakby co jutro się zdecyduje czy poswięcę 40h na pociągi, też na to wpadłem i już poinformowałem, ze jakby co przez skype, bo właśnie słucham radia i chyba nie chce mi się pakować w ta powódź. Na pewno lepiej na żywo, ale.. no we`ll see :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jade w czwartek 5:25 :D

3mam kciuki za was moje słodziaki ;** muah muah ;* śliczny profilek! daje 11teczunie i czekam na rewanżyk! xDD a i jeszcze słitaśne fotki! boshe!

hahaha sory chyba już mi odbija ;D myśle że jak pocelujesz między 13 a 90 to na pewno trafisz ;p myśle że się nie rozczarujesz ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, czy nie myslicie ze skoro szkola sie tak reklamuje z ta przedluzona rekrutacja, to miejsce jest dla nas wszystkich z pierwszej rekrutacji? ( chybaze ktos ewidentnie wykaze sie brakiem zainteresowania na rozmowie kwalifikacyjnej) tak se glosno mysle... bo po co mieliby tak inwestowac w ta reklame? chybaze szukaja osob z wiekszymi umiejetnosciami bo takich w pierwszej rekrutacji nie znalezli... :-PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to miejsc jest 40-46 a na samych majowych rekrutacjach jest około 70 osób :)

 

a skad slyszales?

 

EDIT:

Faktycznie, sprawdzilam na stronie forum Drimagine Question/Answer, tutaj jest napisane

 

EDIT 2:

Nie jest 70, bo dnia 3go jest tylko 10 osob na liscie.

 

EDIT 3:

A slyszeliscie ze w tym roku jest wiecej muchachas niz muchachos? kurde, dziwne, zadna oprocz mnie sie na forum nie udziela :-P

oby mnie te wszystkie zdolne panienki w pieknym stylu z konkurencji nie wy...walily.. :-(((

Edytowane przez messyann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności