Jump to content

Recommended Posts

Hej Ho!:)

Tak zakładam wątek, bo wczoraj (05.05.2010) był ostateczny termin dostarczenia dokumentów. No i wysłałem jeszcze wczoraj(a że byłem zapewniony wcześniej, że jednak data stempla decyduje) około 23.15 dokumenty. I chciałbym wiedzieć z kim "konkuruję", dlatego wrzucam swoje WIPy (niepełne portfolio) i mam nadzieję, że pozostali też się podzielą:) Więc jak ktoś zrobił w after effects, czy czymkolwiek to niechaj zapodaje.Oto moje 2 mega słabe pracki co w weekend wycfaniłem:

1.http://rapidshare.com/files/384027215/BUG_x2.avi.html

2.http://rapidshare.com/files/384029805/GRYF_x2.avi.html

Edited by Adek
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i dobrze ze rok na dupie w wy.....dowie. Jak chcesz sie czegos nauczyc to trzeba sie zamknac w chatce zdala od cywilizacji:) I codziennie trzepac po kilkanascie godzin:) Juz mi sie znudzilo codzienne imprezowanie i przesiadywanie ze znajomymi, bo nic z tego (procz bardzo dobrych znajomosci) nie wynosisz.

Jak sie nie dostane to chyba tak zrobie - wyjade do jakiejs puszczy co by nikogo nigdzie nie bylo, biore sprzet i internet na dyskietce... i chyba to wszystko co do szczescia jest potrzebne. Moze jakies kredki i farby, zeby sie z kolorem oswoic:) hehe

Juz mi sie znudzilo codzienne imprezowanie i przesiadywanie ze znajomymi, bo nic z tego (procz bardzo dobrych znajomosci) nie wynosisz.

Co ty gadasz, to sie nigdy nei nudzi:D. Tez sie aplikowalem mam nadizeje ze sie uda bo praktyki mnie najbardziej interesuja a przy okazji cos sie naucze.

Co ty gadasz, to sie nigdy nei nudzi:D

No spędzanie czasu ze znajomymi na browarze nigdy nie jest nudne. Ale jak spędzasz tak kazdy wieczor, a potem patrzysz wstecz na poprzedni rok, liczysz ile wydales na alko, fajki i inne bajery.... Za głowę mozna się złapać i oszaleć:)

A tak a propos tego ze mi się znudziło codzienne piwowanie, to właśnie kumpel dzwonił i trzeba się jakoś na miasto ewakuowac niedługo:)hehe

XaoC: Cos nie działają te linki- daj inne chętnie obejrzę.

Też przesłałem i miałem podobnie, wypaliło mi się 10 min. przed zamknięciem poczty, mało czasu było, błędów wcholerę, ale coś musiałem dać. Jeszcze mi dysk spaliło i straciłem z 50% prac :/, na szczęście tylko elektronika spłonęła.

To co miałem to tak wyszło. Dużo to ma do życzenia, ale trzymam za siebie kciuki i Xaoc za ciebie tez oczywiscie. Moze jakiś browarek jeśli w Gdańskuś?

Edited by kotisded
ja też wysłałem swoje prace, ale w formie obrazków.

ale po obejrzeniu Waszych prac właśnie się załamałem :(

Powodzenia.

Ziom, co ty piszesz? Że słabo i jesteś gorszy? Ej, każdy jest słaby dopóki nie poświęci wpi...du czasu żeby być lepszy!

Też zdaję sobie sprawę, że moje portfolio to śmiech na sali, bo cośtam. Ale mam to w dupie. Bo nawet jak się nie dostanę, to znowu egz na asp (3cie podejscie). A nawet jesli nie asp, to nic sie nie zmienia. Poprostu droga do celu bedzie dluzsza:) I nie ma w tym nic smutnego:) Nawet motywuje jeszcze bardziej:)

@EDIT - sprobuje cos powalczyc z vimeo czy youtubem zeby wlazly te linki:)

No daj daj chetnie oblookam

Marshal- po trupach do celu, po trupach do celu, a spoczniesz na Wawelu :P

No co ty kaszanisz stary jakie lepsze, Xaoc ma racje niema lepsze gorsze, jest ciezka praca. A to co moge powiedizec o tym smiesznym moim montazu to to ze jak bym to wrzucił do finished tutaj to by mnie tak pojechali, ze bym się nie wypłacił na psychiatrę później ;) Mam tylko nadzieję, że ci tam szefowie, władcy czy inni paniszcza zobaczą, że sie spieszyłem i coś tam docenią.:P

Pokaz co tam rzuciłeś

Xaoc to co z tym browarem?

XaoC: kolejny respekt za zaciecie do pracy. ja jeszcze do tego chyba nie dojrzalem:P.

Wrzucam moje demo ktore poslalem m.in. Slaba jakosc bo robilem w 720x405 a to za malo na hd na YT:P.

o fajnie guru :)

ja w 3d maxie umiem kawałek sera zrobić :P

jeśli chodzi o 3d to tylko za zbrusha się łapałem

mam nadzieje ze mi się uda i moje pojecie o 3d wzrośnie :)

dzieki:). No ja wlasnie cos tam w zbrushu grzebalem ale nie mialem na to czasu.No mam nadzieje ze uda sie dostac to podszkole sie jeszcze w 3d i rzezbie. Pozatym widzielem ze maja Nucka na warsztacie i to chcialbym zglebic przede wszystkim bo jeszcze nie mialem z tym doczynienia a dobre do tworzenia kompozycji jest

@kotisded - badzo chętnie, ale jak już się dostanę/niedostanę. Bo nie chce zaczac swietowac za szybko, bo wiem jaka jest konkurencja:) Gdzieś w którymś z watkow było powiedziane, że wiekszość kandydatów to tak naparwde kandydatki. I tak sobie pomyślalem - aha, pewnie studentki ASP - to mamy przes..ne:) Kazda z mega teczką prac 2d (a tu jestem noga akurat) plus jak wcześniej coś w jakimś programie 3d dłubała, to.... Modlić się tylko o to, żeby szanowna komisja przewidziała kilka miejsc dla takich szarzaczków jak my:)

@guru - No bo trzeba byc upartym, bo tylko ciezka praca dotrzesz do celu - tak powie ci każda soba co coś osiągnęła. Mam też masę wiecznie niezadowolonych znajomych, którzy już w wieku 24-26 lat zaczynają narzekać, że ktoś obok ma coś więcej, że celu w życiu nie mają, że inni to mają lepiej.... Bo poprostu łatwiej jest usiąść i narzekać, że nie można czegoś zrobić, bo... tamto, owamto, świat się na mnie uwziął. Mnie to przeraża takie podejście, nie chcę tak, lubię mieć czynny wkład we własne życie:)

Hehe, znowu popłynąłem, żadko umiem odpowiedzieć w jednym zdaniu:) Oto (chyba) działające linki

1. http://www.vimeo.com/11550804

2. http://www.vimeo.com/11552242

Nie sklejałem pracek w demo-reela, bo nie widziałem akurat w tym sensu + nigdy nie używałem programów do postprodukcji i chyba nie jest to wymagane, co nie? Wrzuciłem poprostu ileśtam pracek do katalogow: WIP1, WIP2, WIP3 + różniaste. To akurat WIP1 i WIP2. WIPa3 akurat nie pokażę... jeszcze nie teraz, mam swoje powody. Ale nie chodzi o to, że się wstydzę czy że "nie o to mi chodzi, efekt bedzie inny, nie kumacie":) Poprostu chcę już wypuścić w finished a nie jako WIP. A w róźniastych to kilka pracek, które jakoś wydłubałem... no wiadomo jak to jest:) Oto kilka z nich:

P.S. ten kolo niebieski... nie wiedziałem jak go nazwać... więc nazywa się Steve:)

Edited by XaoC
  • Like 1
@kGdzieś w którymś z watkow było powiedziane, że wiekszość kandydatów to tak naparwde kandydatki. I tak sobie pomyślalem - aha, pewnie studentki ASP - to mamy przes..ne:) Kazda z mega teczką prac 2d (a tu jestem noga akurat) plus jak wcześniej coś w jakimś programie 3d dłubała, to.... Modlić się tylko o to, żeby szanowna komisja przewidziała kilka miejsc dla takich szarzaczków jak my:)

jeśli po asp to faktycznie mogą być problemy ale jak po liceum plastycznym to pikuś :)(mało motywacji jest w tych ludziach zauważyłem)

ja jestem po jestem tegorocznym maturzystą zwykłego liceum i w sumie wszystko co robię to ciosam w domu także też się boje że mnie nie przyjmą :)

a jak wam esej poszedł ?

Ten esej to w ogóle masakra jakaś jednym słowem :)

ja osobiście bardzo chciałbym się dostać i nie powiem - żyję w ciągłym stresie obecnie :D

Mam nadzieje że na początku przyszłego tygodnia będziemy wiedzieli coś więcej :)

e: co do większości kandydatek a nie kandydatów - kurde spójrzcie na to z drugiej strony :D

Edited by Marshall
Ten esej to w ogóle masakra jakaś jednym słowem :)

ja osobiście bardzo chciałbym się dostać i nie powiem - żyję w ciągłym stresie obecnie :D

Mam nadzieje że na początku przyszłego tygodnia będziemy wiedzieli coś więcej :)

No właśnie, ten esej.. jak go obczailiście? Bo ja na szczeście mam kumpelę, co skończyła uniwerek i ogólnie dorabia sobie pisząc ludziom matury, więc mi pomogła. Bo co napisać w nim to mniej więcej wiedziałem, ale nie umiałem ubrać tego w słowa. Wiec gdyby nie ona to bym sam pewnie jakieś głupoty z błędami nielichymi wysłał.

Co do stesu to nie, już więcej nic nie zrobię:) Teraz pozostaje rozmowa, zawsze najprzyjemniejsza część egzaminów:) Zresztą bardzo mnie interesuje jak wygląda sam obiekt, czy dojazd naparwdę jest taki słaby i jaki jest klimacik?

Bo ja sobie już nawet wyobraziłem super szczęśliwe miasteczko, gdzie każdy jest piękny i miły (bo do czech to przeciez rzut beretem), utrzymuje się zawsze piękna pogoda, czyli albo jest ciepło i słońce, albo pochmurno i wilgotno, ale bez silnego deszczu i oczywiście też cieplo. Już bym tam zamieszkał:) Ale będzie zawiecha jak się nie dostanę:Phehe Ale spoko, już tyle razy się nie dostałem na ASP czy nieASP, że poprostu.... ja nie dostaję się dla przyjemności, zbieram punkty, potem na stacji se wymienie, kminicie?:D

@aduko - ty mieszkasz tam, jak tam jest?

...ale jak po liceum plastycznym to pikuś.. :)(mało motywacji jest w tych ludziach zauważyłem...

Bo ludzie po ASP to już są wyciosani, oni już wiedzą dokładnie co chcą i w którą stronę, do tego potężne portfolio za nimi stoi. Jak dla mnie to nie powinni takich ludzi przyjmować, bo to się mija z celem szkoły.

ja mam 20 minut do Czech ale jakoś nie korzystam z tego zielonego dobrodziejstwa jeśli ci o to chodzi :P

co do eseju to akurat wiedziałem co chce napisać napisałem dziewczyna mi pomogła jak żeby stylistycznie było okej :)

też jestem zdania ze z ASP nie powinni brać bo fakt jeśli chodzi o rysunek to są naprawdę dobrzy 3/5 lat malowania/rysowania z modela robi swoje

ja ogólnie tak jak wcześniej wspominałem teraz jestem po maturkach i stawiam wszystko na jedną kartę nie wiem jeszcze co będę robił jak się nie dostane :)

Esej sresej. ludzie z Asp czy z Laponii :)

Mnie bardziej przeraża przeprowadzka w miesiąc. Wynajęcie domu, jak (cholera) kogoś przed latem znaleźć żeby jeszcze w miarę kulturalny był. I remont lekki wypadałoby zrobić, znaleźć mieszkanie na miejscu... nie no przesadzili :]. Szukać zleceń czy nie, szukać pracy czy nie :P Ale jak zwykle drę skórę na niedźwiedziu, co tam idę na bro ;)

Mnie bardziej przeraża przeprowadzka w miesiąc. Wynajęcie domu, jak (cholera) kogoś przed latem znaleźć żeby jeszcze w miarę kulturalny był. I remont lekki wypadałoby zrobić, znaleźć mieszkanie na miejscu... nie no przesadzili :]. Szukać zleceń czy nie, szukać pracy czy nie :P Ale jak zwykle drę skórę na niedźwiedziu, co tam idę na bro ;)

to ty chcesz wynajmować mieszkanie i je remontować od razu?

Fakt, akademiec mają bardzo drogi. Ale za takie pieniądze to podejrzewam masz warunki bardzo fajne. Chyba że to jest taki akademiec typu Hilton w Gdańsku, gdzie warunki naparwdę fajne, ale ludzie bardzo słabi - wszystkim hałas przeszkadza, sztywniaki i do tego wejść się nie dało bez dowodu czy legitki, a za to żeś wyszedł po 22 7zł se liczyli, bo wliczało to sie jako nocleg - kompletna bzdura