Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli ktos jeszcze wie czy sie dostal...

to piszcie...

Juz nikt wiecej sie nie dostal, tylko Ty:) Przewizieli tylko jedno miejsce z maja, reszta bedzie z czerwca :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D oj mojej mamy przecież Ci nie oferowałem ;p ale tego kwiatu jest pół światu, podobno ;p ale mam własne zdanie na ten temat w dokończeniu tej regułki, ale nie będę kończył bo się jeszcze jakaś pani urazi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdyby mieli to by pisali, chill.....:) Uspokoj sie bo zwariujesz:P

 

Ja wczoraj zeby nie myslec, spotkalem sie u kumpla na final LOSTów, przygotowany po zęby, jak komandos legii cudzoziemskiej. Wszystko zaje***cie, procz LOSTa, ktory okazal sie najwieksza pomylka w historii pomylek. KONIEC ERY SERIALI! Bylo do kitu, ale uspokoic mi sie udalo i juz sie tak nie przejmuje cala ta rekrutacja. Dostane sie to wypas, nie dostane sie to najwyzej, swiat sie nie zalamie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak byles 18, to tak:) Ale chyba juz kojarze.... szybko uciekles i nie chciales sie chwalic rozmowa:P

 

Bingo ;] Tylko "ucieczka" podyktowana była 10 minutami pozostałymi do busa ;p

Dziś już też z 6 razy maila sprawdziłem. No ale nic trzeba cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

heheheheh, Nowy Sącz łelkam tu.....:P

 

EDIT - wiec dzis swietuje a od jutra zabieram sie za projekcik 20 rysunkow tygodniowo, bo obiecalem ze jak sie dostane to juz teraz zaczne rysowac, by wejsc na pełnej piz***:P hehehe

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się! YEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!

 

Odkryłem nowe partie mięśni na mojej twarzy, nie mogę przestać się uśmiechać od paru minut i czuje że jutro będę miał zakwasy. ;D Do zobaczenia w Nowym Sączu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh, Nowy Sącz łelkam tu.....:P

 

EDIT - wiec dzis swietuje a od jutra zabieram sie za projekcik 20 rysunkow tygodniowo, bo obiecalem ze jak sie dostane to juz teraz zaczne rysowac, by wejsc na pełnej piz***:P hehehe

 

 

Gratuluje i zapraszam do nas do dzialu 2d, ida baty ale to jest wlasnie ta maxowa marchewka :)

 

No i reszcie takze winszuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ;D a no tak Ty już w kopenhadze ;p no ja myśle o Business Academy Aarhus, kierunek Multimedia Design and Communication, Kampus Halmstadgade. ;)

tylko kurcze ostatni termin został gdzie studia od lutego się zaczynają ;O ale spytam o wcześniejsze terminy może zostały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie, a gdzie bedziecie mieszkac?

to biuro od akademikow bedzie nas jakos szybko rozpatrywac i przydzielac pokoje czy jak to ma byc w ogole?

dzwonil ktos z was i sie dowiadywal juz moze? albo moze ktos juz dostal z akademika odpowiedz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności