Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

No wlasnie wrocilismy z Nowego Sacza. Rozmowa bardzo fajna, mysle ze lepiej osobiscie niz przez skype'a, bo.... no poprostu sobie nie wyobrazam:)

 

O czym rozmowa? O prackach i ogolnie o tym co sie robi, bardzo na luzie i fajna beka:)

 

Ja jestem bardzo zadowolony, nie przygotowalem sie wcale, ale poszlo samo z siebie. No jak sie nie dostane, to poprostu dlatego ze sa ludzie lepsi ode mnie i tyle:)

 

EDIT: Pan Korczak fajnie powiedział jedną rzecz: że ludzie, którzy chcą się tu dostać (czyt. i takich też szukają) dzielą się na dwie grupy: 1 - ludzie co mają już wiedzę i umiejętności, ale nie wiedzą co z tym zrobić, 2 - ludzie co wiedzą co chcą robić, ale nie wiedzą jak.

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wrocilismy z Nowego Sacza. Rozmowa bardzo fajna, mysle ze lepiej osobiscie niz przez skype'a, bo.... no poprostu sobie nie wyobrazam:)

 

O czym rozmowa? O prackach i ogolnie o tym co sie robi, bardzo na luzie i fajna beka:)

 

Ja jestem bardzo zadowolony, nie przygotowalem sie wcale, ale poszlo samo z siebie. No jak sie nie dostane, to poprostu dlatego ze sa ludzie lepsi ode mnie i tyle:)

 

EDIT: Pan Korczak fajnie powiedział jedną rzecz: że ludzie, którzy chcą się tu dostać (czyt. i takich też szukają) dzielą się na dwie grupy: 1 - ludzie co mają już wiedzę i umiejętności, ale nie wiedzą co z tym zrobić, 2 - ludzie co wiedzą co chcą robić, ale nie wiedzą jak.

 

o, ja jestem z grupy no. 2

jak mnie nie wezma to nie rozumiem. :-P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłem z Sącza przed momentem i jestem bardzo zadowolony :)

 

"jedno z silniejszych portfolio tutaj... " także mam się z czego cieszyć i w sumie z całej rozmowy wyszła rozmowa na luzie o mulinisie i próba szybkiego 3minutowego sportretowania jedynej pani z komisji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czy siak będę musiał tam w przyszłym tygodniu pojechać. Miło było, fajnie, luźno, ale cóż. :) Pomyślałem- za stary jestem na takie wyjazdy... i że obowiązki... i mnie dopadł los ;) Przez Skype jednak się nie da za bardzo. I ogromnie przeze mnie uwielbiane na wszelakich rozmowach o pracę pytania zmory- opowiedz nam coś o sobie i jakie są twoje wady ;)

Poza tym pozdrawiam szanowną lożę bo jestem przekonany, że to czytają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłem z Sącza przed momentem i jestem bardzo zadowolony :)

 

"jedno z silniejszych portfolio tutaj... " także mam się z czego cieszyć i w sumie z całej rozmowy wyszła rozmowa na luzie o mulinisie i próba szybkiego 3minutowego sportretowania jedynej pani z komisji :D

 

co to jest mulins ( k.rwa albo jestem strasznie tempa albo to jest jakis slang o ktorym jeszcze nie mam pojecia) i co to znaczy sportretowanie pani z komisji????

 

w ogole po waszych komentarzach i ze przez skajpa to sie nie da, to mam w gaciach juz wszystko co sie da.. ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czy siak będę musiał tam w przyszłym tygodniu pojechać. Miło było, fajnie, luźno, ale cóż. :) Pomyślałem- za stary jestem na takie wyjazdy... i że obowiązki... i mnie dopadł los ;) Przez Skype jednak się nie da za bardzo. I ogromnie przeze mnie uwielbiane na wszelakich rozmowach o pracę pytania zmory- opowiedz nam coś o sobie i jakie są twoje wady ;)

Poza tym pozdrawiam szanowną lożę bo jestem przekonany, że to czytają. ;)

 

ej a miales rozmowe przez skajpa z kamera czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamera. Sluchaj. Spodziewałem się, że Skype będzie nieciekawym rozwiązaniem, ale musiałem pójsć na jakieś kompromisy bo wyrwanie się z Gdańska było dość ciężkie. Tak czy siak zaprosili mnie na rozmowę za tydzień w cztery oczy, więc logicznie myśląc wydaje mi się, że przy końcu rekrutacji najlepszym strategicznie dla ciebie wyjściem byłoby po prostu się tam pojawić, choć z Danii to może odrobinę większy problem i myślę, że jako poza granicami będziesz odbierana na trochję innych prawach..

Myślę, że to mocno indywidualny tok rozmów i samego wyboru kandydatów. Ja tak czy siak pojadę jeśli to ma zaważyć na dostaniu się. Tyle :)

http://www.hospitalityclub.org -jeśli miałabyś problem z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam juz raz rozmowe kwalifikacyjna przez telefon, bo bylam w tym czasie na jeszcze innym koncu swiata, i bylo okej, a nawet bardzo milo. wiadomo - jest to bardzo 'inne' rozmawiac w 4 oczy niz przez mikrofon i sluchawke, ale nie musi byc to od poczatku skazane na fiasko. jeszcze dzisiaj bede dobrych mysli - a przynajmnej postaram sie. zobaczymy co z tego wyjdzie. :-))

z tego co mi wiadomo to jest wiecej osob ktore maja rozmowe przez skajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest mulins ( k.rwa albo jestem strasznie tempa albo to jest jakis slang o ktorym jeszcze nie mam pojecia) i co to znaczy sportretowanie pani z komisji????

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Craig_Mullins

http://www.goodbrush.com/

 

takie miałem zadanie wyciągnąłem kartkę i ołówek (chciałem węglem ale myslalem ze nie miałem)

takie zadanie a może kaprys komisji rekrutacyjnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w tym roku jest wiecej muchachas niz muchachos...

No wlasnie.... we wtorek jak mialem rozmowe, cos kolo 15 zdaje sie, to bylo nas.... 5ciu kolesi? A tu na forum tylko messyann, to gdzie reszta?:) No przydaloby sie jakies zroznicowanie, byloby ciekawiej i weselej:)

 

Ale to bede rozkminial jak juz beda wyniki, bo jak na dzien dzisiejszy spadla mi samoocena i przypomnialem sobie poprzednie egzaminy do ASP.... Ze wrazenie zawsze super, ale.... Az przychodzi mi do glowy takie zjawisko: Bo ja uwielbiam chodzic na egzaminy wstepne, to jest moje hobby, zbieram poprostu punkty i wymieniam na stacji BP:Dhehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaoc nie wiesz jak to jest z u nich z ubezpieczeniem i statusem ucznia jakaś legitymacja na którą by można było brać tańsze bilety bo w sumie wychodzi na to ze nie jesteśmy studentami tylko uczestnikami projektu.

zapomniałem się zapytać jak byłem :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.... we wtorek jak mialem rozmowe, cos kolo 15 zdaje sie, to bylo nas.... 5ciu kolesi? A tu na forum tylko messyann, to gdzie reszta?:) No przydaloby sie jakies zroznicowanie, byloby ciekawiej i weselej:)

 

Ale to bede rozkminial jak juz beda wyniki, bo jak na dzien dzisiejszy spadla mi samoocena i przypomnialem sobie poprzednie egzaminy do ASP.... Ze wrazenie zawsze super, ale.... Az przychodzi mi do glowy takie zjawisko: Bo ja uwielbiam chodzic na egzaminy wstepne, to jest moje hobby, zbieram poprostu punkty i wymieniam na stacji BP:Dhehehehehe

 

muahahahahaha... dobre, dobre...

 

no wlasnie gdzie sa laski? gdzie sie podzialy

a tak w ogole to ocb ze tyle ich jest, ja myslalam ze to taki typowo meski kierunek i w ogole to jest przeciez jedyny powod dla ktorego sie zapisalam..

kurde co za rozczarowanie, do wojska przeciez tez nie pojde bo tam tez ich jest juz za duzo. to co ja mam teraz?? X-P X-P X-P X-P

ale faza, bedzie drama, malowanie paznokci, de hills i te sprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coyote - no wlasnie sie nie spytalem, ale z tego co rozumiem, to nie ma zadnej legitki = zadnych znizek. Ale z drugiej strony, gdzie Ty bedziesz jezdzil i KIEDY?:D:D

 

@messyann - jak bedziesz potrzebowala kolezanki to miejscowe sie zatrudni :D:D:D hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMa ;D dzieki messyann jeszcze raz ;) nie pokazywało mi w subskrypcjach że nowe posty są ;p

a ja dziś wróciłem koło 21ej do domu ;p

osób ja wiem może z 10ęć było ;)

ofc grupa druga ;D czyli coś jednak chyba nie zbyt pewnie ;p

no no Coyot gratki ;> ja się cieszyłem że super poszło a Ty taką pochwałę zgarnąłeś ;D

Pierwsze co uderzyło we mnie to bardzo przyjazna,otwarta atmosfera zaraz po wejściu do pokoju, na uwagę również zasługuje moim zdaniem ciekawe podejście bardzo w sumie osobiste i indywidualne w rozmowie ;)

Żyri trochę mi się skojarzyło z tym z "mam talent" ;p fajna zmiana po komisji maturalnej :D

no i fajnie było po stresować się tuż pod drzwiami grupowo xDD Mam takie pytanie, czy ja jedyny w garniaku pojechałem?;p

A tak w ogóle to jak jechałem z Lublina to jeszcze trasa Lublin-Tarnów jako tako,

ale szczerze Tarnów-Nowy Sącz to był niezły rollercoaster ;p

jechałem busem bptour, w ogóle takie akcje były, ciężko to opisać xD

Powodzenia wszystkim i oby zrobili jak największą grupe :D

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coyote - no wlasnie sie nie spytalem, ale z tego co rozumiem, to nie ma zadnej legitki = zadnych znizek. Ale z drugiej strony, gdzie Ty bedziesz jezdzil i KIEDY?:D:D

 

możliwe ze będę jeździł ale bardziej zależy mi na ubezpieczeniu :)

poza tym tańszy soft można kupić na przykład od Adobe :)

kredyt studencki jak ktoś nie ma hajsu etc etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i lepiej dla Ciebie Swiezy my XaoC zostaliśmy z ekipa :) omijając 2 pks do domu potem skończyło się to tak że staliśmy 4 godziny w w Częstochowie... Masakra, więc może lepiej dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj ;D nieźle ;) no ja na wariackich papierach taxą na przystanek na ostatni autobus (mam je 2 w ciągu doby) no nie chciałbym spędzać nocy w akademiku NS bo kurcze brakło by mi potem dychy do biletu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha myślałem o tym samym ;) no ciekawe ile dojdzie na czerwiec, oby nie dużo, ale co słyszałem parę osób z naszej rekrutacji się wykruszyło, samych z siebie.

nic kurcze myślałem że już po stresie, oceny semestralne za mną, matury za mną, a tu czekać na wyniki ;D co w sumie jest dla mnie najważniejsze z tego wszystkiego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy - jest piątek, czas odreagować trochę stres, a później znów się trochę po stresować ;). Miłego weekendu wszystkim, powodzenia - mam nadzieję że uda nam się spotkać w NS.

 

Jadę na koncert Dżemu

 

P.S

 

@Coyote - sprawdź PM proszę.

 

P.S2

 

Pozdrowienia dla wszystkich z 20ego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności