Skocz do zawartości

Autodesk Maya 2011 Hotfix 1


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie, ale ja czekam aż wypuszczą hotfix likwidujący wywalanie się mayi przy zmianie typu materialu/światła w oddockowany atributte editorze.

W sumie jestem zaskoczony, bo do tej pory takich oficjalnych hotfixów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to naprawia ? Tez na to czekam, i jeszcze pare innych denerwujacych rzeczy by sie znalazło.. Ale czemuz to zajmuje 1,5 GB ? Czekam tez na mentalRaya w wersji 3.8 gdzie miał pojawic sie iray, w dokumentacji jest, ale w maji go niema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z kolesiem z autodesku ktory powiedzial mi ze biora to wszystko pod uwage i w zaleznosci od ilosci zgloszonych bledow naprawiaja je. Sami nie sa w stanie wszystkiego sprawdzic. Uzytkownicy dostarczaja najwiecej danych o bledach, wiec jesli ty napiszesz i inne osoby tez o tym napisza, to jest szansa ze naprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@velendil

 

Mental Ray jest w produktach 2011 w wersji 3.8 (sprawdź sobie)... Jednak Autodesk zadecydował, że nie będzie iRay wbudowany w najnowsze swoje dzieci. Jak chcesz iRay musisz kupić Mental Ray standalone, albo Reality server. W 3ds maxie jest wbudowane podobne narzędzie, które renderuje na GPU, wydaje mi się, że to jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności