Skocz do zawartości

Panasonic 3D Challenge


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@pyrrrszalony zdecydowanie robisz coś źle, bo jeśli masz okularki na nosku to odległość od monitora nie ma znaczenia. Jeśli anaglif jest dobrze wykonany to zobaczysz głębię z każdej odległości, z której jesteś wstanie dostrzec sam monitor :)

no to skoro wystarczy je założyć i patrzeć w kierunku ekranu, to chyba nei da się robić czegoś źle :D No nic, poczekam na inne prace albo większe rozdzielczości :) btw tak jeszcze nikt mojego nicku nie przekręcił. Dzięki za zaskoczenie ;)

 

KLICEK jak dla mnie sprawa jest jasna, jawne namawianie do oszustwa. Do tego przykład na świetną recenzję... A ja się bałem, że moje umiejętności lingwistyczne są ubogie :D

Stwierdzenie, że on się napracował (co ma w sobie ukryte założenie, że inni nie) też jest bardzo fer. Wygrać za wszelką cenę. Gratuluję wysublimowanej moralności. Rozumiem głupie konkursy na najlepszą focię, hasełko czy coś tego typu, ale nie na coś, gdzie i nagrody wyższe i czas poświęcony zdecydowanie większy. Z drugiej strony po to robi się takie głosowanka. Darmowy spam pod szyldem pomocy innym.

Pierwszy, na kogo oddałem głos, zgadnijcie jak wysoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze nie do konca wpisuje sie w temat wątku ale wzmianka sie tu pojawila wiec postanowilem zapytac - W ktoryms z tegorocznych numerow 3d World Magazine ukazal sie dosc

obszerny artykul opisujacy prace stereographerow i supervisorow 3d z fragmentami ich wypowiedzi.

Czy ktos z Panstwa przypomina sobie ktory konkretnie byl to numer, ew

moglby udostepnic kopie tego artykulu ? Ktoś z Was wspomnial o numerze 129 3dworld, pojawil sie tu równiez link do tutoriala (http://sonycompetition.3dworldmag.com/files/2010/03/tutorial-howto.pdf), ktory nie jest poszukiwanym artykulem. Grafiką i animacją 3d interesuje sie tylko hobbystycznie i amatorsko, zajmuje sie natomiast rezyseria dzwieku a temat stereoskopii i kompozycji przestrzeni wydal mi sie w jakims sensie pokrewny technikom stereofonii w fonografi podobnie jak pierwsze proby ze stereo w latach 60 :) Ciekaw jestem realiow nowo powstalego zawodu stereographera i charakteru pracy ludzi przykladowo zajmujacych sie tym w Pixarze (bardzo korzystne wrazenie wywarl pod tym wzgledem ich "Odlot"). Wdzięczny będę za pomoc i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co się tam dzieje...ja nie wiem czy oni mają dalej problemy z hostingiem?

Jakość marna niestety.

Praca wysłana w 2.7kx3.5k, render w 4x6k około a teraz oglądam u nich jakąś miniaturkę 700x500 ..i ludzie mają widzieć "efekt 3d" i głosować na najlepszą prace ,no ręce opadają. Nie po to się robi dużą rozdziałke żeby potem ludzie widzieli szum i 1/3 rozdz..to się powinno otwierać na full screen i full res.

Nie mówiąc o kilku pseudo anaglifach, nie-anaglifach i lordzie v :D

No to do następnej bitwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności