Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkaniówka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No leciutko, a szkoda, bo wygląda super, tylko jeszcze troszkę własnie poszumuje w porównaniu do poprzednich, które pokazywaliście z fry. Ah, i jeszcze na tym pierwszym trzeba było chociaż jakąś ściankę czy żywopłot postawić w tej dziurze po prawej. Reszta na prawdę genialna. Ile ramu toto zżarło?

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ładne kolory... Jednak jak troszkę dłużej się patrzy to jest to wszystko jakieś nieostre, za bardzo rozmyte. Jakiś czas temu podobną makietę pokazywał SWRSC, tam było wszystko ostre a tu jakieś takie plamy ciemne. Ja bym jeszcze popracował nad tym bo ma potencjał ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - faktycznie teraz zauważyłem horyzont, nie jest to ostateczna wersja, nie chciałem wrzucać wizki z postaciami cofnąłem się do starszego pliku ( ludzi wrzucam na ogół na końcu ) bez zieleni w tle :) Ramu taka scenka zżera koło 8-10 giga gdy eksport idzie z odpalonej Cinemy do fraya. Jak Fry chodzi sam to koło 6-7. Tego typu sceny i cięższe "smażymy" na Q6600 z 8 giga ramu.

Pi0tr - dzięki, nie oceniaj rozmytego jpg :) w oryginale płytki na tarasach można liczyć. Ciemne plamy to chyba wina twojego monitora. Ekspozycja całości jest ok, zapewniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tutaj trochę w stosunku do poprzedniej pracy z tego projektu. Rozmycie to pierwsze co rzuca się w oczy. Puste odbicia w szybach i na horyzoncie. Jesień i lato w zieleni mi osobiście przeszkadza. Bruk straszny wybrali. Drugi render śliczny. Świetnie drzewa na nim wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy, bo ujęcie z góry było moje. Dzięki Tores.

Przy okazji powiem, że drzewa to proxy o które pytał niedawno pressenter. Tutaj można zobaczyć jak działa colorgen, bo drzewa się różnią kolorami. Fryrender sam losowo miesza wybrane kolory, wystarczy podać ile i jakie.

 

pozdro

remanent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności