Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Magiczna skrzyneczka szczęścia


Nenek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, w ramach treningu i przypomnienia sobie zabawy loł-poli po kilkuletniej przerwie, stworzyłem takie o to coś:

 

61359199.jpg

mss.gif81030513.jpg

 

58706171.jpg

 

97083118.jpg

 

 

W kwestii textury to się nie popisałem ot diffusse+alpha podobnie jak z upychaniem uv, mimo wszystko jestem zadowolony, że to skończyłem. Obiecuje, że następnym razem dopnę wszystko na ostatni guzik.

 

Miłego oglądania i pozdrawiam

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz co to standardowe uv które robi się przy loft'owaniu jet tam taka opcja do zagęszczania szachownicy po długości + do tego mała korekta polegająca na rozciągnięciu w unwrapie. :)

 

beznazwy8.jpg

Edytowane przez Nenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, pęcherzyki pwietrza to swietny pomysł. Skrzynia sama w sobie troche za czysciutka jak na cos co lezy tyle czasu pod woda, daj wiecej wodorostow( nie tylko takich zwisajacych ale takze takich stojacych z ziemi). Drewno powinno byc zielonkawe bardziej na tyle czasu pod woda ( aczkolwiek osobiscie nie za bardzo widze mozliwosc utopienia drewna, chyba ze bys je na betonowym bloczku spuscil, albo bylby to kawalek statku, łodzi).

CTHULHU FTW!! :P

Pozdrufka Nenek, widze panda nadal jajca sobie obija, to juz tyle lat, pewnie juz spuchly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności